Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
W jaki sposób zwrócić uwagę kierowcy jadącemu za mną, żeby przestał oślepiać mnie świecąc w moje lusterka wszystkimi światłami jakie mu fabryka dała? Awaryjne to "dziękuję", a jaki jest znak-sygnał na "#!$%@?ło cię?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#prawojazdy #polskiedrogi
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pawelpablito: nie działa xD ostatnio wracałem po zmroku osobówką, za mną jechało coś większego. Raz, że gość siedział mi na dupie, dwa że miał włączone i długie i chyba przeciwmgłowe. Na przyhamowanie nie reagował, na awaryjne też, nawet zwolniłem na prostej do 50km/h i dałem kierunkiem znak, żeby wyprzedzał to dzban wlókł się za mną te 50km/h... Ogarnął się dopiero jak z naprzeciwka mijaliśmy się z samochodem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
nie działa xD ostatnio wracałem po zmroku osobówką, za mną jechało coś większego. Raz, że gość siedział mi na dupie, dwa że miał włączone i długie i chyba przeciwmgłowe. Na przyhamowanie nie reagował, na awaryjne też, nawet zwolniłem na prostej do 50km/h i dałem kierunkiem znak, żeby wyprzedzał to dzban wlókł się za mną te 50km/h... Ogarnął się dopiero jak z naprzeciwka mijaliśmy się z samochodem.

@alteron: jak wspominałem w komentarzu...
cezeterson - > nie działa xD ostatnio wracałem po zmroku osobówką, za mną jechało coś...

źródło: comment_16233960139AN6UhaoI3ekdBmtYxWCI7.jpg

Pobierz