Wpis z mikrobloga

W sumie myślę, że nie tylko Warszawę irytuje ta banda roszczeniowych dziadów o średniej IQ mniejszej niż średnia ich wieku. Sam bym się z chęcią do takiego blokowania przyłączył
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 851
@unick: jestem ze Śląska, ale górników #!$%@?ć prądem. Dopiero co balowali z rządem w kasynie i jedli razem golonkę, a teraz znów próbują wytargać od kraju grosz.
  • Odpowiedz
@unick: Jakby mieli jaja i chęci, to by pojechali. A tak pozostaje tylko płacz w internecie. Co byście nie napisali o górnikach, to przynajmniej potrafią się zjednoczyć i iść protestować dla własnej korzyści. Reszta społeczeństwa patrzy tylko jak drugiemu #!$%@?ć, więc możecie zapomnieć o takich akcjach i tylko podziwiać górników z zazdrością.
  • Odpowiedz
Warszawiacy powinni jechać na Śląsk i im tam poblokować drogi za to, że te patałachy głosują na pisowców i jeszcze ku * wa przyjeżdżają debile do stolicy #!$%@?ć ludzi, którzy nie głosowali na karakanów xDDD


@unick: Warszawiacy nie mają czasu, bo pracują.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@unick:

Uwierz mi, że jakby się odbył taki marsz warszawiaków u nas na śląsku to te "patałachy" by ich tak pogoniły że warszawiakom by się sojowe latte wylało przy #!$%@?.
  • Odpowiedz