Wpis z mikrobloga

Jestem totalnym laikiem więc dopytam ekspertów z tagu.
1) Dlaczego totalnie nie czuje swoich perfum na sobie? Moge się psiknąć taką siekierą jak sauvage i po 2 minutach juz go na sobie nie czuje.
2) Ile aplikujecie shotów i w jakich miejscach?
#perfumy
  • 11
  • Odpowiedz
1) Dlaczego totalnie nie czuje swoich perfum na sobie? Moge się psiknąć taką siekierą jak sauvage i po 2 minutach juz go na sobie nie czuje.


@ActiZ: nos się przyzwyczaja i ignoruje zapach który czuje ciągle. Sauvage to jeszcze nie siekiera.

2) Ile aplikujecie shotów i w jakich miejscach?


@ActiZ: standard to dwa na szyję i po jednym na nadgarstki, zależnie od mocy mniej lub więcej.
To też pomaga na
  • Odpowiedz
  • 0
@ActiZ No muszę się czuć, bo jak raz bym psiknal to zapach szybko też na mnie ginie, też jest tak, że przyzwyczajasz się do swojego zapachu i nic nie czujesz, a jak obok ktoś koło Ciebie siedzi to czuje
  • Odpowiedz
@ActiZ: 1 masz tak ze wszystkimi, czy tylko z niektórymi? Spróbuj z Eau Sauvage Parfum, ja go czuję na sobie przez cały dzień. Na Kourosa nawet nie namawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dyniel: Tzn jak powącham to miejsce to czuje normalnie, ale po prosstu po jakimś czasie przestaje zauważać tą projekcje.
Dzisiaj wjechał nowe perfumy to cały dzien je czuje na sobie, ale to jest prawdopodobnie to co pisali mireczki wyżej, ze mozg sie przyzwyczaja.
  • Odpowiedz
@ActiZ: przyzwyczaja się do niektórych, nie do wszystkich, ja po 2 godzinach nie czuję na sobie żadnego Toma Forda, oprócz Beau de Jour, bywają takie, że ja nie czuję, a otoczenie tak, a mam kilka takich, że czuję je na sobie od zarzucenia rano do wieczora przez cały czas. Cos takiego musiałbyś sobie znaleźć
  • Odpowiedz