Wpis z mikrobloga

@mirage50: Jest ok, tylko lekko boli ręka. Pisałem gdzieś w komentarzach, że przeszedłem już koronkę w styczniu. Prawie bezobjawowo, ale bujałem się kilka miesięcy z powikłaniami (głównie duszności). Wiem, że na Wykopie jest dużo osób, które podchodzi do szczepień na zasadzie jestem młody i nic mi nie grozi. No cóż, pozostaje życzyć zdrowia ¯\_(ツ)_/¯
@vivalder_12: Bo jesteś podobny szurom co na prezentacji pościeli garnki kupuje za 8k i złoto od cygana ;-) Zalecam więcej przezorności życiowej, choć co do szczepień to wcale nie powinienem się wypowiadać bo się kompletnie na tym nie znam, a współczesna wiedza o działaniu naszego ukł. odp. sięga 200. lat i żaden google mi nie przybliży całej tej wiedzy, pozostaje wiara ;-) Mikroskop przydałby się żeby sprawdzić co tam za kropki
@enden89: Przecież ty mnie nie znasz miras. Przezorności życiowej mi nie brakuje. Radzę sobie. I szczepienie się to nie to samo co kupowanie garnków i złota od cygana. To dużo bardziej przemyślana i racjonalna decyzja, nie podjąłem jej w oparciu o artykuły w internecie, przegadałem sprawę z lekarzem. No, ale według Wykopu powinienem wiedzę o świecie czerpać z głównej, gdzie szury wykopują swoje głupoty XD Wiadomka. Nie wiem, czy znajdziesz czas,
@vivalder_12 po pierwszej dawce też mnie bolała ręka przez dwa-trzy dni. Znajomych rozkładała w głównej mierze druga dawka, 4/6 osób po phizerze lub modernie lądowało z gorączką. Mam nadzieję że mnie nie rozłoży druga dawka.
@KoltajlPszeniczny: Pewnie więcej dziennie konia walę niż Ty przez rok patrzysz w lunetę tego SEMa XD Nie będę się z wami spierał bo opieram się na przeczuciach, mogę się pomylić na całej długości, albo trafię rzutem za siebie w 10 ;-p pzdr