Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
akcja z poprawy z matematyki, potrzebna pomoc na cito bo baba przegina pałę
idę sobie do szkoły tylko na matmę , nauczony etc generalnie humor gitówa
jestem już w szkole, typowo zbijam piątki z chłopakami i resztą damskiej części klasy się witam
czekam sobie pod klasą i widzę normalnie orszak ludu idący w stronę sali od matmy.
weszli sobie myślałem że to krótka rozmowa ale mija jakieś 20 min i co chwilę ktoś próbuje wejść ale baba mówi żeby czekać pod klasą
W końcu weszliśmy po 25 min, baba rozdaje kartki z poprawą testu, Każdy sobie pisze jak umie a jak nie umie to sie patrzy na OKNO>KARTKĘ>BABĘ>NA LUDZI- repeat
napisałem 5 zadań z 7 i 1 raczej średnio

oddaję kartkę i idę do kibla się odlać

baba mówi żebym wrócił jak wszyscy napiszą ( ͡° ͜ʖ ͡°) no niestety nie tym razem

no dobra wróciłem z kumplem który też miał zostać

stoję sobie obok niej

pani profesor, wstawiła mi pani 1 na ocenę śródroczną a mam średnią 2.90,na jakiej podstawie?

zasługujesz na ocenę 1, przygotuj się na sierpień.

#!$%@?.gif

ale prze pani ja mam same 3 ze sprawdzianów i 2 jedynki z odpowiedzi ustnej i dwie 2 z odpowiedzi

ja sprawę już zamknęłam

i wtedy wyciągam mojego asa z rękawa

ale to jest nie sprawiedliwe że ja musiałem pisać poprawę z całego działu + zadania z rozszerzenia będąc na Humanie a kolega z Białorusi miał do nauczenia na pamięć 3 wzorów i dostał 2 mając średnią 1,5.

no Mateusz on jest obcokrajowcem i musi mieć trochę łatwiej niż wy.

#!$%@?.gif

czaicie? chłop mieszka w polce od 2 roku życia i jest traktowany jako obcokrajowiec i ma łatwiej . no normalnie ,,HIT, ZOBACZ JAK OSZUKAĆ STSTEM,,

i wtedy wchodzi do dyskusji mój kolega Oskar, ale co że on jest jakiś gorszy że potrzebuje jakiś dodatkowych pomocy ?

nie przeinaczaj moich słów. wy się cieszcie że poprawiacie w sierpniu półrocze, jak chcecie to możecie cały rok

dobra nie ma sensu już nią gadać dalej bo suka nie ustąpi

a i bym zapomniał baba wczoraj powiedziała nam że jutro czyli dziś jest ostatni dzień popraw bo ona jedzie do szpitala do końca wystawienia ocen

_**TERAZ NAJWAŻNIEJSZE PYTANIE DO WAS. Czy można coś zrobić w tej sytuacji oprócz uczenia się na sierpień ? Może jakieś pisemko do dyrekcji na temat faworyzowania innych uczniów albo że wystawia oceny poniżej średniej, pismo w stylu ,, uprzejmie donoszę ,,?**_

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60c213e4fc4630000bd17552
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
akcja z poprawy z matematyki, potrz...

źródło: comment_1623365921HK116RwpSZgncA4y9JkbmR.jpg

Pobierz
  • 7
@golagolagola: Zdziwiłbyś się, to już nie lata 90 i wcześniej, że nauczyciel jest panem. Teraz nauczyciele są rozliczani z jedynek na koniec roku przed dyrektorem, kuratorem, jest rozmowa gdzie musi się tłumaczyć dlaczego postawił ta jedynkę, jakie dał możliwości poprawy, jak zmotywował ucznia do poprawy itd itd. No ogólnie to łatwiej pchnąć delikwenta i niech się inni męczą.
TrzeźwyOnkolog: Skoro jest w szpitalu to masz ułatwioną sprawę. Idź porozmawiać z dyrektorem 1:1 najlepiej weź rodzica. Tylko nie jęcz i nie bądź roszczeniowy, nie próbuj jej oczerniać ani mówić emocjonalnie, powiedz suche fakty i jakie masz oczekiwania. A jak zostanie to ogarnięte to niech rodzic zażąda wyciągnięcia konsekwencji wobec nauczycielki i ostrzeżenia że jeśli jeszcze raz pojawi się sytuacja w której cię dyskryminuje / traktuje niesprawiedliwie / mówi do ciebie
LuksusowyWładca: @golagolagola: akurat w tym przypadku dużo może. Szkoła ma obowiązek archiwizować sprawdziany, kartkówki itd. Na papierach jest czarno na białym, że z najważniejszych form sprawdzania wiedzy ma zawsze >1. Jak babka zgubiła to tym bardziej będzie problem dla szkoły.
Teoretycznie jakby miał z jakiegoś sprawdzianu 1 to można byłoby mówić, że nie spełnia wymogów, bo powinien był poprawić.

Też miałam taką nawiedzoną w szkole i kuratorium ustawiło ją do