Wpis z mikrobloga

Nadrabiam odcinki WS i czy ja dobrze widzialam ze wycieli fragment gdzie uczestnicy grali w butelke (w zapowiedzi bylo a w odcinku juz nie) XDDD no chyba ze cos przeoczylam i przewinelam za szybko. W hotelu paradise na tvn ktory jest od 12 roku zycia pokazywali w tv jak lizal sie kazdy z kazdym, pary sie ze soba bzykały (co prawda krotkie fragmenty ale wiadomo co chodzi) i chlali praktycznie co wieczor. A warsaw shore ktory w zamysle ma byc programem imprezowym i patologicznym przeznaczonym dla widzow od 18 roku zycia cenzuruja odcinki gdzie najwieksza afera jest klotnia o rysunek żółwia a najwieksza rozrywką jest pokazywanie wyjącego discopolowca i to jak uczestnicy sobie skacza z kubkiem w reku. Wtf co sie stalo z tym programem? XD
#warsawshore
  • 8
@rysownik: no dobra ale to ze sie wydarzyla taka akcja z Mackiem to teraz przez to beda cenzurowac caly program nie pokazujac durnej gry w butelke gdzie nikt nic nie robil wbrew sobie czy klotnie miedzy uczestnikami ktore sa normalne? Poszli w totalna skrajnosc w tym momencie bo program od 18 roku zycia o imprezowaniu jest mniej kontrowersyjny niz hotel paradise na tvnie xDD
@galileon: jak dla mnie to oni powinni zakonczyc ten program jesli maja zamiar wszystko cenzurowac. Rozumiem ze sie wystraszyli po akcji z mackiem ale wycinanie normalnych kłótni czy gier w butelke to juz jest skrajnosc. Oni chyba nie rozumieja ze ludzie nie maja problemu z samym programem a konkretna sytuacja gdzie dziewczyna nie wyrazila zgody na trzepanie konia za jej plecami. Grube akcje po alko, seks za zgoda dwoch osob czy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@deyna123: no, przez to ten sezon tak słabo wypada. Dla mnie najnudniejszy z całej serii. 3 atrakcje na dzień, jakaś lekcja, mała imprezka i spać, gorzej niż na koloniach.
@galileon: no dokladnie. Ja to sie smieje ze biora do programu takich zamulaczy gdzie ja w moim otoczeniu znam dzisiatki ludzi ktorzy sto razy bardziej nadawaliby sie do warsaw shore (w tym ja xD). Bawia sie do rana i maja tysiace pomyslow na minute. Casting to chyba przeprowadza jakis stazysta