Wpis z mikrobloga

Halo Mirki , może ktoś pomoże , mój pracodawca dal mi kartę z sodexo ( Lunch Pass ) i powiedzieli mi , ze zapłacę tym wszędzie gdzie honorują MasterCard ( na ich stronie nie ma listy konkretnych sklepów a poszukiwania w Google to stare posty i na dodatek niejednoznaczne odpowiedzi ) byłem na zakupach w lidlu i mi zbliżenie odrzuciło , pasek magnetyczny odrzuciło i jak wsadziłem kartę do pinpada i wpisalem kod to tez ja odrzuciło i koniec końców zapłaciłem swoją. Nie chce mi się chodzić do każdego spozywczaka i sprawdzać czy się uda XD ktoś aktywnie korzysta i ma chociaż jeden sklep który jest pewniakiem ?? Uratujecie mi dupsko bo w portfelu mam 2 zł a na tej #!$%@?łej karcie ponad 50 XDD

Ps. Karta ma status aktywna w apce.
  • 12
@Niekumaty_: poszedłem na samoobsługowe i wziąłem płatność normalnie karta ale teraz ktoś mi napisał ze jest opcja „inna karta” co Ty na to ? Czy iść do normalnej kasy i wcisnąć ja babie ?
@Lavendowy: Ja mam dokładnie tę samą kartę i działa mi dosłownie wszędzie, więc jest to bardzo dziwne. U mnie nie ważne czy to Carrefour, Biedronka, Lewiatan, restauracja czy jedzenie w dowozie - wszędzie działa na przesunięcie.