Gorące dyskusje ostatnie 12h

#wesolezyciewsekcie
    Świadkowie Jehowy i ich ofiary

Świadkowie Jehowy w swojej działalności zostawiają za sobą masę ofiar. Są to chociażby osoby, które umarły przez zakaz transfuzji krwi, ale też byli Świadkowie Jehowy, którzy stracili bliskich przez zasadę zrywania kontaktu z byłymi członkami zboru. Dlatego też powstał Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy. I wypada on dzisiaj.

26 lipca ludzie z całego świata upamiętniają bliskich, których stracili przez zasady organizacji ŚJ. Wiele z nich idzie pod najbliższą Salę Królestwa zostawić tam znicze, kartki, czy maskotki, ale powstają też różne akcje uświadamiające o zagrożeniu. Cały czas zbyt mało ludzi dowiaduje się, że ŚJ to nie tylko ci mili i uprzejmi ludzie, ale też sekta z chorymi zasadami niszczącymi życia.

------

Na tagu #wesolezyciewsekcie piszę wspomnienia z czasów, kiedy byłam wierzącym Świadkiem Jehowy i inne teksty w temacie. Prócz samego tagu możecie mnie też obserwować na FB.
    #swiadkowiejehowy #sekta #religia
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (26)

#pokazmorde
    Elo, po jakimś roku? Znajomości z super wykopkiem @jaxonxst jakoś tak wyszło, że się spotkaliśmy. Tbh ja trzęsłam portkami, bo jak to tak z kimś z internetu wyjść na paprykę ( ͡º ͜ʖ͡º)
    Ale było superowo, okazał się bardzo miłą i przezabawną osobą, niby bordo, a jednak człowiek.
    Jedna z najbardziej pozytywnych osób, które poznałam w ostatnich latach. Serdecznie polecam. I życzę zarażania innnych dobrym humorkiem
    (。◕‿‿◕。)
    pokaż całość

odpowiedzi (86)

ale żem skarb na stryszku odkopał #komiks #kaczordonald #chwalesie #gimbynieznajo

odpowiedzi (22)