Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #wesolezyciewsekcie
  Świadkowie Jehowy i ich ofiary

  Świadkowie Jehowy w swojej działalności zostawiają za sobą masę ofiar. Są to chociażby osoby, które umarły przez zakaz transfuzji krwi, ale też byli Świadkowie Jehowy, którzy stracili bliskich przez zasadę zrywania kontaktu z byłymi członkami zboru. Dlatego też powstał Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy. I wypada on dzisiaj.

  26 lipca ludzie z całego świata upamiętniają bliskich, których stracili przez zasady organizacji ŚJ. Wiele z nich idzie pod najbliższą Salę Królestwa zostawić tam znicze, kartki, czy maskotki, ale powstają też różne akcje uświadamiające o zagrożeniu. Cały czas zbyt mało ludzi dowiaduje się, że ŚJ to nie tylko ci mili i uprzejmi ludzie, ale też sekta z chorymi zasadami niszczącymi życia.

  ------

  Na tagu #wesolezyciewsekcie piszę wspomnienia z czasów, kiedy byłam wierzącym Świadkiem Jehowy i inne teksty w temacie. Prócz samego tagu możecie mnie też obserwować na FB.
  #swiadkowiejehowy #sekta #religia
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (26)

 • avatar

  #pokazmorde
  Elo, po jakimś roku? Znajomości z super wykopkiem @jaxonxst jakoś tak wyszło, że się spotkaliśmy. Tbh ja trzęsłam portkami, bo jak to tak z kimś z internetu wyjść na paprykę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  Ale było superowo, okazał się bardzo miłą i przezabawną osobą, niby bordo, a jednak człowiek.
  Jedna z najbardziej pozytywnych osób, które poznałam w ostatnich latach. Serdecznie polecam. I życzę zarażania innnych dobrym humorkiem
  (。◕‿‿◕。)
  pokaż całość

  odpowiedzi (86)

 • avatar

  ale żem skarb na stryszku odkopał #komiks #kaczordonald #chwalesie #gimbynieznajo

  odpowiedzi (22)