Wpis z mikrobloga

Drugi raz byłem w Czarnobylu, drugi raz wyszło super. Tym razem udało się wejść do elektrowni, zobaczyć sterownie bloku 4, wejść na płytę reaktora nr.3.
Wspiąć się na oko Moskwy. I zobaczyć kilka nowych miejscówek, które nie były tak istotne przed premierą serialu hbo, jak np mieszkanie Diatlowa, czy Chodemczuka. Nie udało sie wejść na basen, podobno jest tam zamontowana fotokomórka, wszystkie budynki przy placu centralnym zrobiły się mocno przypałowe, głównie za sprawą ukraińskich #!$%@? - przewodników, których nowym hobby jest zgłaszanie na posterunkach ludzi, którzy dadzą się złapać na wejściu do miejscówek. Mocno podupadł Jupiter i Hotel Polesie wchodzenie na taras już 4 lata temu było ryzykowne, teraz to głupota. Stalkerzy przeprowadzili fajne akcje odnawiając salę w przedszkolu i jedno z mieszkań. Martwi również ilość turystów w białych spodniach i różowych koszykach. Myślę że warto wybrać się tam w przeciągu najbliższego roku, bo miejsce to może mocno się zmienić na nie korzyść i stracić swój niepowtarzalny klimat. Jak kogoś to interesuje to piszcie śmiało, mogę też wrzucić kilka innych fot.
#podroze #czarnobyl #prypec
Korfanty39 - Drugi raz byłem w Czarnobylu, drugi raz wyszło super. Tym razem udało si...

źródło: comment_16235003403qFQHOJwHCbaDSbdnNbrhF.jpg

Pobierz
  • 9
@Korfanty39: w dupę się ugryzę, byłem 3x i 3x nie udało mi się wejść na Duge na samą górę bo cośtam, ostatni raz byłem w tym roku.

W tym przedszkolu co wrzuciłeś odstawioną salę, to jeszcze jest druga na parterze (albo po ukraińsku na 1 piętrze :V)