Wpis z mikrobloga

Mój Toruń taki piękny. (ʘʘ)

Karol Maria Wojtasik, obecnie kierownik działu targowisk w spółce Urbitor, pobił się z jednym ze sprzedawców na targowisku miejskim na Szosie Chełmińskiej w Toruniu. Do zdarzenia doszło w czwartek - na Facebooku pojawił się materiał wideo, na którym były radny Prawa i Sprawiedliwości blokuje dostęp do targowiska dla kilku sprzedawców truskawek. [...] Mężczyźni, którzy chcieli dostać się na teren targowiska, mieli prowadzić sprzedaż bez wymaganego zezwolenia. - Sprawę zgłosiłem na policję i nie będę jej komentował, dopóki będzie trwało postępowanie - mówił nam Karol Maria Wojtasik.


Nieco więcej o sprawie:
https://torun.wyborcza.pl/torun/7,48723,27187050,byly-radny-pis-pobil-sie-ze-sprzedawca-na-targowisku-miejskim.html

#torun #bojka
zaltar - Mój Toruń taki piękny. (ʘ‿ʘ)

 Karol Maria Wojtasik, obecnie kierownik dzia...
  • 6
@zaltar: i bardzo dobrze zrobił. Koleś przyjeżdżał ze swoim towarem i zajmował sobie miejsce nie płacąc. Cała reszta płaci za wynajem miejsca na targowisku a tutaj sobie przyjeżdżał (żeby to pierwszy raz) jakiś klaun i zajmuje miejsce innych. Dodatkowo zaniżał ceny towaru, bo nie musiał wnosić opłat postojowych. Ludzie którzy tam wynajmowali zaczęli się #!$%@?ć, bo jeden błazen #!$%@?ł wszystko.

#!$%@?ąc od byłej przynależności partyjnej którą gardzę, to kierownik targowiska zachował
@Desseres: zauważyłem że pod najlepszymi punktami, zwykle handlują typki, którzy wyglądają raczej na "chłopaków z miasta", a Twój opis potwierdza co sam podejrzewałem w tej sprawie. Dużo złego można powiedzieć o Wojtasiku, ale raczej nie to, że będzie bez powodu się wymieniał cepami z ludźmi z targowiska. Moim zdaniem niepotrzebnie wdał się w tę bójkę, trzeba było czekać na SM.
EDIT:
Pismo z Urbitoru jeszcze bardziej naświetla sprawę.
zaltar - @Desseres: zauważyłem że pod najlepszymi punktami, zwykle handlują typki, kt...

źródło: comment_1623611291ghe8pyryhDSX1rXZalKnun.jpg

Pobierz