Wpis z mikrobloga

jakim cudem ktoś #!$%@?ł mi sie na konto zmienił maila i hasło gdy miałem steam guarda na tel? i czy jest szansa odzyskać te konto jak mam faktury z paypala i jeden kod którym aktywowałem gre
#steam
  • 7
@Mikrosoft: poza tym chyba bym dostał jakąś informację że ktoś chciał przywrócić dostęp do konta a nic sie takiego nie pojawiło, żadnego maila nie dostałem ani nic
@sheyn raczej nie, bo steam zakazuje sprzedazy kont i bedzie sie ciebie pytal o to, pierwszy mail i starszy klucz zawsze ma pierwszenstwo.

Ale jak to niedawny zakup na paypal to zrob zwrot. Mnie tez kiedys na allegro tak w bola zrobili, ze jak gosc zobaczyl, ze nie logowalem sie 2 tygodnie to sobie przywrocil dostep, a na szczescie w historii wymian mialem odnosnik do konta i widzialem ze zmienil login na
@sheyn jak placiles karta / paypal to mozesz anulowac zakupy, ze utraciles dostep itd. To gosciowi usuna z konta.

Mnie tez nic nie ptzyszlo, probowalem sie zalogowac a tu haslo nieprawilowe, dopiero patrze w historii wymian to konto jest online z innym nickiem i avatarem xD