Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 42
328 104 + 36 + 7 = 328 147

Dziś kolejny start sezonu.

Trasa płaska ale wietrzna.
Start jak zwykle mocny i się nie utrzymałem grupy. Pocieszające jest to ze po jakiś 3-4 bardzo ciężkich minutach (na tp wpadł nowy pr 5 minut mocy w tym czasie :))
doszedlem do grupy. Kosztowalo mnie to wiele, a w ustach mialem juz posmak krwi.
Potem kilka zakrętów i zrywów ktore wytrzymałem, Pękłem na 12km. Po wąskim łuku, dziurawy fragment, pod silny czołowy wiatr nie utrzymalem grupy. Trudno trzeba jechać swoje, lekko odpuściłem. y sie zregenerowac, uformowala sie jakas mala grupka i tak się toczyliśmy do przodu dosc mocno. Około 20 km doszedł do nas peleron z kolejnego sektora, z nimi dojechalem do ostatniej prostej, lecz na finiszu braklo mocy i dojechalem w ogonie grupy.
Ogolnie wyszlo niezle. Cel na ten rok to zbierac doswiadczenia wiec slabym miejscem sie nie przejmuje jeszcze :)
120 open 17 m20

po dzisiejszym starcie w m20 w generalce jestem 11/24
Wpadlo tez kilka #kwadraty

Max square: 20x20
Max cluster: 471
Total tiles: 915 +19

#rowerowyrownik #hiponaszosie #chinabikeclub #rower #szosa #wahooligan

Skrypt | Statystyki
Pobierz Hipodups - 328 104 + 36 + 7 = 328 147

Dziś kolejny start sezonu. 

Trasa płaska ...
źródło: comment_1623584408tcIo7fD4JHKW5dslGKHKDP.jpg
  • 4
@kasin: duży wiatr był, więc wolniej dziś :) z wiatrem okolo pierwsze 25% trasy i tam peleton lecial przelotowo 48-50km/h potem boczne i pod wiatr. Wg windy srednio 32 km/h w porywach 55 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za dwa tygodnie Gromadka, rowniez po plaskim więc prędkosc bedzie też wysoka. Dziś 1 open mial 39.2km/h. Mi do niego brakło niecale 3 minuty ¯\_(ツ)_/¯