Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Poroniec: a to Psychonauts miało być konkurencją dla czegokolwiek? Hmmm.

Powiem ci coś o tej konferencji - pokazali jedynie coś, co jest już albo prawie gotowe, albo na tyle gotowe że nie zachodzi obawa o długie obsuwy. Nie było nic od Machine Games, nie było nic od iD, a jak wiemy obie te firmy od jakiegoś czasu dłubią nowe projekty. Nie było absolutnie nic o ES6, Fable ani Avowed, a te
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Poroniec: aaa ok, nie wyłapałem aronii.. ;)

Tia, żyjemy w najlepszych czasach jeżeli chodzi o gierki. Nie mogę się już doczekać aż FH5 urwie mi dupę. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Poroniec: mi tam się podobało to co pokazali. Na forze czekam bardzo bo w żadnej inne wyścigówce się tak na mutli nie bawiłem jak w 4. Jeszcze te wszystkie gierki w game passie day one, dla pciarza mocny plus.
Patrząc na te wojenki xbox vs ps to mnie nie dziwi, że ludzie czepiają się wszystkiego byle drugiej stronie dowalić :)
@Poroniec: no serio, porównywać mniejszą grę AA robioną przez mniejsze studio w gamepassie do gry gdzie wpakowano grube miliony nie tylko na samą grę ale i marketing za 350 zł. Ms może sobie na takie gry pozwolić i wrzucić je do abo za grosze. Sony nie bo dla nich każdy duży ex to być albo nie być. Jedna porażka sprzedażowa i są #!$%@? w plecy XD Ja jako klient jestem zadowolony