Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 84
@Xtreme2007: tylko, ze nawet nie ma opcji spróbowania czegoś innego. Leniart i Warchoł to PiS. Brauna nawet nie komentuje, bo typ jest walnięty i jest to oczywiste, że nie jest opcją. Zostaje jedynie fijolek.
  • Odpowiedz
@XSpeedyX: No widzisz, a ja nie jestem w stanie uwierzyć jakim cudem 90% społeczeństwa głosuje na socjalistów, na kolejne lockdowny, kolejne podatki itp. To chyba syndrom sztokholmski. Nie ze wszystkim zgadzam się z P. Grzegorzem - ale tutaj naprawdę nie było na kogo innego zagłosować.
  • Odpowiedz
lepsza penalizacja homoseksualizmu niż ucisk fiskalny.


@fegwegw: Dobra. Załóżmy, że Konfabulacja wygrywa wszystko. Mają pełną władzę.
I co dalej robią?
VAT znosimy.
Dochodowy znosimy.
Wszystkie podatki znosimy.

I co dalej?
Nie mam zamiaru szydzić. Chciałbym przeprowadzić rzeczową dyskusję w jaki sposób finansowane będą chociażby drogi czy bezpieczeństwo.
  • Odpowiedz
@ChrisClever: Homoseksualizm dotyczy pewnie 1% ludzi

Podatki, biurokracja, zusy itp. dotyczą 100% ludzi

Logika szanowny Panie, logika.

No chyba że wolisz płacić jeszcze większe podatki i żyć w jeszcze większym panstwie z kartonu za to by 1% obywateli mogło np. brać ślub. Twój wybór, możesz w takim razie głosować dalej na socjalistów
  • Odpowiedz
Chciałbym przeprowadzić rzeczową dyskusję w jaki sposób finansowane będą chociażby drogi czy bezpieczeństwo.


@ChrisClever: Bodajże w AMA na wykopie zapytali mniej więcej o to Bosaka. Odpowiedź była... interesująca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: Braun może i jest spoza "bandy czworga" ale on nie mówi jak polityk, zresztą ten problem ma dużo ludzi z konfy. Bez tego nie przekona masy. Jak on zamierza zdobyć większość witając się "Szczęść Boże" w najszybciej laicyzującym się kraju na świecie? To nie jest tak, że musi to robić, jest po prostu uparty. Byłem kucem jak ty, dalej w niektórych sytuacjach bym na konfę zagłosował, ale już ślepo w
  • Odpowiedz
Bodajże w AMA na wykopie zapytali mniej więcej o to Bosaka. Odpowiedź była... interesująca ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ChochlikLucek: Czekaj, czekaj. Tego samego Bosaka, który w życiu nie robił absolutnie nic poza politykowaniem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: Przecież konfa i tak jest ostatnia 9% w sondażach to jest nic, już #!$%@? ze politycy mogą byc opłacani przez kogoś. Ja 100% zaufania do polityków nie mam, są sprzedajni podobnie jak dziennikarze
  • Odpowiedz
Homoseksualizm dotyczy pewnie 1% ludzi


Aha! Czyli mam to rozumieć w ten sposób, że wolność, ale tylko pod warunkiem, że jesteś jednym z nas. W przeciwnym wypadku - do łagru.

Podatki, biurokracja, zusy itp. dotyczą 100% ludzi


Spytaj na ulicy 10 losowych osób ile zapłacili podatku w zeszłym roku albo ile wynoszą ich składki zusowskie. Gwarantuję, że przynajmniej połowa nie będzie znała odpowiedzi na to pytanie. Tak bardzo ich to dotyczy.
  • Odpowiedz
@ChrisClever

No to teraz Cię zaskoczę. Jako osoba, która w zeszłym roku zapłaciła ~100.000 pln w rozmaitych podatkach. Absolutnie nie mam nic przeciwko temu, aby zapłacić i 150. Pod jednym warunkiem - że miałbym świadomość tego, że te środki są w sensowny sposób spożytkowane.


Nigdy nie będziesz miał takiej świadomości, ponieważ to obcy Tobie urzędnicy wydają Twoją kasę na cudze potrzeby których też do końca sami nie znają. Sam zapłaciłem około +-40k
  • Odpowiedz
@Xtreme2007: ten poyeb ma pomysły intronizacji jakiejś bajkowej postaci na króla Polski...Ty serio bierzesz to co taki szur mówi na poważnie? No to skoro masz taki bohaterów to sukcesu w życiu i biznesie Ci nie wróże xD
  • Odpowiedz