Wpis z mikrobloga

Po pierwsze, to Szczęsny nie miał pecha, bo pecha to można mieć raz, albo dwa, a nie #!$%@? na każdym #!$%@? turnieju. Jak ktoś ma pecha za każdym #!$%@? razem to to już nie jest pech.
Po drugie Bereszyński zawsze był #!$%@? i dziś tylko się to potwierdziło.
Krychowiaka zapamiętam w tym meczu z: fulu, żałosnej straty i w konsekwencji faulu oraz z faulu. Gratulacje.
W pewnym momencie chciałem pochwalić Zielińskiego, ale potem uświadomiłem sobie, że oddał 3 strzały, wszystkie równie #!$%@? i zapytałem sam siebie, czy się z #!$%@? na rozumy nie pozamieniałem.
Lewandowski też słabo. O reszcie mi się nie chce pisać.
No i przechodzimy do tego amatora, powtarzam #!$%@? AMATORA, z Portugalii. W każdym #!$%@? meczu gra trójką stoperów - dziś czwórką. W każdym #!$%@? meczu gra co najmniej dwoma napastnikami - dziś jednym. Taktyka na czterech środkowych pomocników, jednego skrzydłowego i jednego napastnika to zajebisty wynalazek. Tak zajebisty, że ograła nas drużyna z #!$%@? Satką z jedenastej drużyny polskiej ligi na stoperze. Ja #!$%@?...
Lewandowski to powinien Bońkowi ręki nie podać (bo przez grzeczność nie napiszę o pluciu w twarz), za zmarnowanie trzech lat reprezentacyjnego życia.
Najpierw Wuja, który w 2018 roku, w głowie zdrowego człowieka, nigdy by się nie pojawił wśród top20 kandydatów, a na koniec potraktowanie tego Wuja jak śmiecia i zastąpienie go trenerskim imbecylem z drugiego końca Europy.
Na koniec apel do tego rudego młota. Zwolnij tego taktycznego imbecyla teraz. Tak #!$%@? teraz. Dziś, 14 czerwca 2021, bo za chwilę #!$%@? nam eliminacje do Mundialu i wtedy już plucie w twarz będzie nie tylko przywilejem, ale obowiązkiem.
#!$%@? mać. Mam dość.
#mecz #euro2020 ##!$%@?
  • 10
@FreddyKruger: już nie pamiętam, bo mnie rozsadza. W takim razie wcześniej miał żałosną stratę i ja te fakty przez emocje powiązałem.
@PanPatola: No tak było, dlatego do pewnego momentu chciałem go pochwalić. Ale całościowo nie zasłużył.
W każdym #!$%@? meczu gra trójką stoperów - dziś czwórką.


@llllllll: No ale zaczął z trójką stoperów. Czwórka się dopiero pojawiła po akcji Krychowiak. Chyba że coś #!$%@?łem.

Od siebie bym dorzucił jeszcze, że obrony na skrzydłach nie było, szczególnie tam gdzie był Jóźwiak. Coś tam czasem z przodu mu się udawało, ale ogólnie #!$%@? grał. A, w sumie to i tak napiszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)