Wpis z mikrobloga

@TheBloody: W rapidzie, 1400 w blitzu jest ciężej. Choć rzeczywiście, pokazujesz, że jak się chce, to można ;)

Żeby też nie było, z tym "optymizmem" chodziło mi głównie o to, że się da, ale to jest ponadprzeciętny wynik.
Na każdego gracza, który robi 1400 w blitzu w rok, przypada taki leszcz jak ja, który nawet 1200 nie umie przebić.
@TheBloody: Z jakiego rankingu startowales? Pisales czesto na tagu, ze spedzasz przy tym bardzo duzo czasu. No i duzo tez zalezy od osoby. Zależy tez czy chess.com czy lichess bp tu chodzi raczej o chess.com gdzie o wyzszy ranking jest trudniej.
@TheBloody: ja tez na pierwszym koncie jak mialem faze, ze gralem codziennie wbilem 1400 (lichess). Nie wiem teraz jaki mam ranking tak naprawde. Na lichesie regularnie ogrywam osoby 1500-1600 lepsze tez sie trafia. Teraz gram o wiele mniej partii niz kiedys i tez z wlasnego dosiadczenia ciezko mi okreslic jak wysoki ranking mozna wbic bo nigdy nie trzymalem regularnosci gry wiekszej niz powiedzmy 2-3miesiace. Gram z przerwami dluzej niz ty i
@CyganAnonek Zaczynałem z jakoś 600, coś takiego. Raczej nie widzę duzej różnicy w rankingach poniżej jakoś 1000, z tego co pamiętam to tam wygrywał ten, który mnie podwalił, chociaż mogę się mylić xD

Przez pierwsze pół roku spędzałem po 2-3 godziny, ostatnio trochę mniej, ale nadal ponad godzinkę.

A gambit duński gram i polecam całym sercem xD