Wpis z mikrobloga

Mam CX 65 cali i PS5. Kupiłem pierwszy, wystarczyła jedna impreza i dwójka znajomych od razu kupiła. Jak raz się zobaczy czerń oleda to potem już wszystko inne wygląda brzydko.
  • Odpowiedz
LG 55B9SLA 55


@patoologiaa: ja mam właśnie Samsunga LED 55" i średnio jestem zadowolony. Mam już 2.5 roku (kupiłem za 4k wtedy). Pierwszy rok było super, a teraz to zdarzają się problemy z wifi, ostatnio problemy z YT. No i boli brak obsługi HDR z Netflix. :) Dzięki.
  • Odpowiedz
@ajgoron: ja mam do PS5 no i netflix HBO i naprawde na nic nie narzekam wsparcie jest ciągle aktualizacje webos jest bardzo fajne duzo apek i naprawde kolor czarny i inne w filmach jest kosmos :) Spoko powodzenia
  • Odpowiedz
@DESiGNER86: właśnie się zastanawiam nad kupnem 65C1 - z tego co czytałem i oglądałem są bardzo podobne tyle, że C1 lepiej upscaluje SDR i HD do 4K oraz ma nowszy system. Jak oceniasz właśnie OS-a? Do teraz miałem Samsunga i Tizen bardzo mi się podobał przez pierwsze 1.5 roku, potem troszkę gorzej. No i widziałem AndroidTV na Sony u znajomego i wydawał się fajniejszy. A jak system LG?
  • Odpowiedz
@ajgoron: W kwestii softu ja przeszedłem z dość wysokiego modelu Sony z Androidem. O ile na początku było wszystko ok, tak im dłużej tym więcej kłopotów było wraz z kolejnymi małymi aktualizacjami. Gubił sieć wifi, gubił dysk sieciowy, czasem nie można było odpalić jakieś apki i trzeba było ja odinstalowywac i instalować ponownie. Apogeum zaczęło sie po ok 2 latach od kupna kiedy menu zaczęło chodzić jak gowno. Obecnie bawić się
  • Odpowiedz
@DESiGNER86: wstępnie wybrałem sobie 65C11LB. Trochę się cykam bo takiego drogiego TV nie kupowałem jeszcze ale pewnie efekt będzie super. A, czyli Andek średnio działa po czasie? Hm. A zastanawiałem się nad Sony.
  • Odpowiedz