Wpis z mikrobloga

zerknąłem na ten srym chwilowy spotyniczny i sie tak zastanawiam.... czy ten OBS trzeba zawsze przy uruchamianiu ustawiać? czy tylko melon na shakowanym Kiano musi to za każdym razem robić bo DLR nie potrafią zapisać ustawień??

Jak to jes....? bo ze srymów melona wynika ze przed każdym srymem musi softować soft i przeinstalować system i od nowa ustawiać OBSa tuman jeden.

#bonzo
  • 9
  • Odpowiedz
@Lo_Baben: no klikasz "rozpocznij stream" i za jakiś czas widzisz w telefonie, że jest u ciebie to, co wyświetlasz na kompie, to trochę tak jak w korpo z prezentacją na zdalnym spotkaniu, jego problemy wynikają ze słabego przygotowania technicznego do streamowania, powinni tam zrobić tak - internet po kablu do tego pokoju, gdzie są zawsze streamy, podłączają do routera, z routera kabel sieciowy do gniazda w laptopie i można spokojnie mieć
RobertWolak - @Lo_Baben: no klikasz "rozpocznij stream" i za jakiś czas widzisz w tel...

źródło: comment_1623780855aWGpSUp6DVxLCKybUar0cn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@RobertWolak: dziękuję, choć niepotrzebnie się rozpisywałeś finie wystarczyło użyć skrótu DLR (uniwersalnego określenia na czynności z którymi ma problem Mateuszek Kupiec - czyli z wszystkimi)
  • Odpowiedz
@Lo_Baben: już nie mogę skomentować dalej, ale też warto dopisać, że internet mobilny, jaki oni używają jest z nadajnika, działa tak, że największe prędkości są na największych częstotliwościach, które propagują się na małej przestrzeni, więc wystarczy kilometr od źródła sygnału i już zaczyna spadać bardzo mocno, z 20-30 Mb/s spokojnie może się zrobić mniej niż 10 i wtedy już może być trudno.
  • Odpowiedz
@Lo_Baben: też dużym błędem jest, że oni aktualizują OBSa, dużo ludzi ma problemy z tym programem po jego przeinstalowaniu się, Daniel Magical o tym wspominał, że największe dymy robił na tej samej wersji programu, co ją miał od kilku lat, ja w tym co mam to na przykład nie łapie mi całego ekranu laptopa, muszę ustawić okno na Chroma przykładowo
  • Odpowiedz