Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Dzień dwudziesty siódmy. Tag do obserwowania #greyinmay

Wczorajszy dzień zakończył się paskudną nocą. Kręciłem się niczym beton w gruszce do godziny 1 w nocy. Cały dzisiejszy dzień jest kontynuacją szczególnie ciężkiej nocy. Zaczął się stanem podgorączkowym. Potem cały czas czułem się bardzo dziwnie, rozemocjonowany, pobudzony. Miałem fazy niczym kobieta przed okresem. Był nawet moment płaczliwości, gdzie czułem autentyczną potrzebę na płacz. Tylko że jak miałem to zgłosić pielęgniarce XD.

-"Przepraszam, mam problem z emocjami a najbardziej z napadem płaczliwości?"

I co mi na to poradzi?

-"Wie Pan co, mamy tutaj na korytarzu apteczkę dla osób dotkniętych ubustwem menstruacyjnym, proszę się poczęstować tamponem. Zaaplikuje go Pan sam czy pomóc?" ;)

A tak serio. Czułem od rana rozdrażniajace mnie uczucie ciśnienia w głowie, ciśnienia silniejszego niż zwykle. Wróciło drżenie mięśni. Do tego miałem wrażenie rozpalony na twarzy. Poprosiłem o pomiar ciśnienia tętniczego. 160/100, gdzie regularnie miałem 120/80 lub mniej. Dostałem lek od ciśnienia pod język. Po godzinie 150/95. Dostałem drugi lek. Czekam na 3 pomiar. Nareszcie spadło 128/76. Co się #!$%@? dzisiaj to ja nie wiem. Zero nauki niemieckiego, zero joggingu. Zapieprzam myć się i spać. Świeży tic tac na erotyczne sny już zaaplikowany doustnie więc muszę się spieszyć coby nie przyznać pod prysznicem bo wstyd będzie wracać do łóżka z naprężonym drogowskazem

#szpital #nowotwory #glejak #radioterapia #choroby #przegryw
  • 1