Wpis z mikrobloga

#konfederacja #bekazpisu #bekazkonfederacji #polityka #rpo #neuropa #4konserwy
Kiedy myślałeś że heheszkami i antyrządową gadką zdobędziesz sobie przychylność ludzi, a oni jednak sprawdzają jak głosowałeś. No to teraz albo transfer do tego okropnego PiSu albo może jakaś rada nadzorcza, bo drugi raz do sejmu może być problem z wejściem.

Pszypał. xD
Krs90 - #konfederacja #bekazpisu #bekazkonfederacji #polityka #rpo #neuropa #4konserw...

źródło: comment_1623830841MCVmToKFNoV8UDYbXC6nEg.jpg

Pobierz
  • 20
No to teraz albo transfer do tego okropnego PiSu albo może jakaś rada nadzorcza


@Krs90: zakład, że do końca kadencji tak nie zrobi? Jak zrobi to do końca życia głosuję na pis/po/sld/psl (wybierz sobie), jak nie zrobi to Ty do końca życia głosujesz na konfederację?
bo drugi raz do sejmu może być problem z wejściem.


@Krs90: no niestety obawiam się, że się mylisz. Na konpederację głosuje już tylko hardy fanbase, każdy zdrowy na umyśle człowiek w 3 lata istnienia tego raka zdążył się już dawno połapać, że to przypadkowa zbieranina szurów, zamordystów, psychopatów i nacjośmieci, dla zmylenia przeciwnika majacząca coś o zniesieniu wszystkich podatków. A i tak mają te 8%. Poniżej tego im już nie spadnie,
@Krs90: oho, lewaczkow boli dupa, ze w konfie nie ma wodza i nie ma dyscypliny partyjnej xD Zamiast sie normalnie spytac (posel Kulesza ma konto na wykopie) to od razu rzucanie gownem xD

Jak lewica sie dogadala z pisem w sprawie 'nowego ladu' to cos cichutko bylisicie xD
Jak lewica sie dogadala z pisem w sprawie 'nowego ladu' to cos cichutko bylisicie xD


@taukuZielonka: KTO BYŁ CICHO? Cały wykop i po jednej i po drugiej stronie jechał za to lewice, no chyba że 'wszyscy' masz na myśli nie wiem 3 osoby które to popierały xD
O co mam go pytać? Wytłumaczył wszystko na facebooku robiąc przy tym takie fikołasy że jakby wytwarzały prąd to moglibyśmy elektrownie zamknąć.
Krs90 - > Jak lewica sie dogadala z pisem w sprawie 'nowego ladu' to cos cichutko byl...

źródło: comment_1623849353O8NpUtsYAVZ8iDFwNNSvLO.gif

Pobierz
@Krs90: bylbys laskawy te fikolki zacytowac? Bo ja przeczytalem i tam fikolkow nie widze, ale ciekawy jestem Twojej perpektywy.

Zwracam (z bolem) honor neuropie, bo rzeczywiscie tylko 33 zakopy byly na wykopie o tym jak zoidberg sie sprzedal.