Wpis z mikrobloga

Gdzieś widziałem wpis rzekomo najchętniej ogrywanych gier na #ps4 popełniony przez rbbxx (jeden z naczelnych odwiedzających tagi PS, przy czym gość podobno ma klocka)
Z racji, że gość wrzucił mnie na #czarnolisto (widocznie dupa boli jak ktoś znajdzie jakiś kontrargument do jego wysrywów) podrzucam topkę ogrywanych obecnie produkcji na Xboksie jako dowód, że na konsoli MS wcale nie jest lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#xbox #xboxseriesx #xboxone #xboxseries
Pobierz
źródło: comment_1623838924FH8gFbOXQzy3b72ZN9HLId.jpg
  • 19
we wszystko to mozna pograc na kompie, w lepszej jakości i przyjemniej (klawa + myszka), ale konsolowcy to zwykłe dzbany


@revoolution: Ale takich bezrefleksyjnych wysrywów PCMR to daruj ziom ( ͡° ͜ʖ ͡°) No rzeczywiście, w #!$%@? wygodniej gra się np. w action-adventure TPP na klawie + myszce, tylko jakby #!$%@? no nie xD Powiem Ci szczerze, że lata temu też takie głupoty gadałem, ale później kupiłem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@revoolution: Jak dobrze ze się wypisałem z sekty PC master race, wszyscy macie tam gwóźdź w mózgu. Bezmyślne dzbany według których każdy musi mieć zestaw kąkuterowy do prawdziwego powtarzam PRAWDZIWEGO grania ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i oczywiście lecą argumentum ad biedum niczym u fanatyków Apple.
@revoolution: ale mnie to nie obchodzi xD jedni wolą se usiąść wygodnie na dOOpie i pograć se chociażby w god of war, a drudzy chcą se pograć na kompie w cokolwiek innego z #!$%@? fpsami i podkręconą grafiką, nwm jak beznadziejne życie trza mieć żeby dosrywac się kto na czym gra, no trochę xd
@epicreturn: całe te najbardziej popularne są o dupe rozczaś. Włączy se OP obojętnie co i przefiltruje na najbardziej popularne i dowie się, że ludzie wybierają jakieś gówna. Taki netflix wrzuca najbardziej popularne w polsce, a po przeglądnięciu tytułów zastanawiasz się czy oglądający mają oczy. Oczywiście zawsze znajdzie się coś dobrego w takim zestawieniu, ale tworzenie narracji pod listy 'najbardziej popularne teraz' jest #!$%@? i niemiarodajne.