Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z was dorabiał sobie na ankietach online albo na takich duperelach typu ze trzeba poświecić 2-3 h przed kompem w domu i np wypełnić ankietę albo umowy ? Czy to jest legitne ? Chodzi mi strikte o dorobienie sobie w miedzy czasie i jakby ktoś wskazał taka firmę która jest legalna j faktycznie płaci bez zakładania kilku kont bankowych. Niedawno otworzyłem działalność gospodarczą i chciałem sobie dorobić po godzinach pracy. Chodzi o to żeby chociaż pokryło mi to ZUS i księgowa xD widze dużo takich ogłoszeń na OLX ale boje się ze to wyłudzenie danych.
#pracbaza #pracadorywcza #zarabianie
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Oralgutan: Kantar Club płaci w punktach, które możesz wymianiac m.in. na pieniądze, ale nie są to jakieś kokosy, nie masz też wpływu na to kiedy jest ankieta, za ile punktów i czy nie mają już wystarczającej odpowiedzi od grupy, do której się zaliczasz
  • Odpowiedz
@onionspirit: ciężko powiedzieć ale nie jakoś mega długo na samym początku miałem dość słabe ankiety ale potem zaczeły wpadać po 5$ także na ysensa to dobry wynik. Czesto jak gram to odpalam i robię w miedzyczasie
  • Odpowiedz