Wpis z mikrobloga

@JohnFairPlay: @ola522: a zapytam was. Po co wam ta informacja? Serio, jaki ona będzie ona miała na was wpływ? Zareagujecie jakoś, podejmiecie działania, wpłynie na wasze decyzje polityczne? Zło się dzieje na świecie. Choćby tutaj mamy sprawę okropnego handlu ludźmi w Tajlandii. Zrobicie oburz i pójdziecie dalej. Tylko tyle.

Ten "news" ma jedynie na celu podlanie rasizmu. Wszelkie inne wytłumaczenia są daremne.
@Nihas: ...mając we krwi więcej narkotyków niż leukocytów xD
Śmierć takich osobników to tylko przyslużenie się społeczeństwu. Dżordż już nie przyloży nigdy broni do brzucha ciężarnej kobiety, a ten gagatek z góry za stręczycielstwo. Tylko, że ten jeszcze żyje, ale ja wierzę, że jakiś wypadek się w końcu przydarzy. Nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki <3
@Nihas: A to przypadkiem własnie nie patolog stwierdził, że miał absolutnie wszystkie narkotyki jakie mogli stwierdzić? A problemy z oddychaniem miał jeszcze przed nałożeniem Kolana Sprawiedliwości na jego odrażający, przestępczy kark?
@Nihas: Nawet nie chce mi się szukać wykazu narkotyków jakie znaleźli w jego organizmie. Sam wrzuciłeś fragment z fentanylem i metką.
Oczywiście, że jako powód jest wpisane morderstwo. Przecież nie mogli zasugerować opinii publicznej, że handlarz narkotyków i broni, przestępca napadający ludzi z bronią jest sam sobie winny. Lepiej było zniszczyć życie niewinnego policjanta, żeby ukorzyć się przed dewastującymi miasta tłumami.
Tomasz Komenda też był winny, pamiętasz? xD Raport prokuratora z
Pobierz Magik88 - @Nihas: Nawet nie chce mi się szukać wykazu narkotyków jakie znaleźli w jeg...
źródło: comment_16239166632Xf1oxLqzGil0qwgNXCp8p.jpg
@Nihas: Absolutnie nie ma sensu. Nie mam wątpliwości, że gdyby policjant nie kręknął na jego szyi to by żył. Ale nie wątpię też, że to najlepsza rzecz jaką ten policjant zrobił w karierze, ratując niejedno przyszłe życie.
Poza tym argumentacja takimi dokuemntami, podczas gdy sprawa jest skrajnie polityczna, jest zwyczajnie głupia.
Jak Sasin wyda oficjalny papier, że 70 mln na wybory które się nie odbyył, to była dobra inwestycja, i podpisałby