Wpis z mikrobloga

@wakacje_to_wolnosc: sprecyzuj kolego na które to nie odpowiedziałem a pomoge ci w znalezieniu odpowiedniej odpowiedzi bo widzę że masz problemy z samodzielnym wykonaniem tej karkołomnej pracy.

Nie chcemy przecież żeby twoja bogata i cierpliwa argumentacja nie została należycie potraktowana i pozostawiona bez wyczerpującej odpowiedzi.
@wakacje_to_wolnosc: Służe pomocą:

Ależ prosze: Laska chwali się swoim osiągnięciem którym jest ukończenie gender studies (ergo przywiązuje wage do tego osiągnięcia i uważa je za coś wartościowego). OP chce zdeprymować owe osiągnięcie i jedyne co przychodzi mu do głowy to twierdzenie że jako baba lepiej by było gdyby rodziła dzieci. Mógł zbić jej wypowiedz jakimkolwiek sensownym argumentem (możliwości kariery, zarobki po kierunku, zarzuty nie wiem do metodologii tej dziedziny, cokolwiek). A
Posumujmy: Stajesz w obronie typa któremu dostało się przy okazji linczu na randomowej dziewczynie za zaliczenie lewackich gównostudiów na 5 po tym jak jego chamski tekst "baby do rodzenia" zostaje wyśmiany bo nie lubisz linczów motywanych ideologicznie. XD

Za linie obrony obierasz wyssaną z dupy historyjke o rzekomej dyskusji o demografii która ponoć miała miejsce w wątku i nadawała inny kontekst chamskiemu przytykowi.

Robisz niesamowite fikołki żeby to uzasadnić, strugasz głupa (tu
@wakacje_to_wolnosc: I znów raczkiem w semantyke oby dalej o istoty problemu którym jest chamstwo i hipokryzja OPa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do narracji to nic nie przebije twojej opartej na historyjce i założeniach z dupy oby tylko pokonać lewactwo.

Zatem skąd wiesz że OP uważa opinię dziewczyny za mało istotną, a nie np. uważa ją za istotną ale też dostrzega rzeczy ważniejsze?


Hmmm wydaje mi się
@wakacje_to_wolnosc:

Zamiast odnosić się do twojej interpretacji wypowiedzi OPa, lepiej będzie po prostu wstawić tutaj źródło i na nim pracować

Wstawiałem wielokrotnie ale zostało to uznane za niepełne bez wyssanego z dupy przez ciebie kontekstu który miał świadczyć o innych intencjach OPa. O tu:

W oryginalnym wpisie jest mowa o : postępie świata i problemach młodzieży. Skąd więc wniosek że wpis tego człowieka analogicznie nie dotyczył sytuacji społecznej? Nie można mieć
@wakacje_to_wolnosc: Można udawać ignorując cały kontekst że OP miał czyste intencje. I wiesz co? Nawet dokunując tak ogromnego fikoła i przy potężnej dawce wyrozumiałości wypowiedź jest conajmniej niefortunna i nie ma tu znaczenia czy takowa była bezpośrednio skierowana do dziewczyny. Bo mamy do czynienia z linczem bez jej udziału a takowym podobno się brzydzisz.

To ty przyjacielu ignorując absolutnie wszystko trzymasz się kurczowo najlepszych intencji bo jest to zgodne z twoją
@wakacje_to_wolnosc:

teraz próbujesz wycofać i oprzeć się na mglistym pojęciu "kontekstu"


Na tym samym na którym początkowo oparłeś swoją narracje zanim ci się wysypała? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie będe przeklekał po raz n ty tych samych postów bo mi się zwyczajnie nie chce. Wygrałeś poprzez zamęczenie OPa możesz sobie śmiało wpisać do CV.

EOT