Wpis z mikrobloga

@soadfan: z tego co kojarzę to te przesuwne drzwi to bardzo zawodne rozwiązanie i jak nie garażujesz auta to zimą możesz mieć problemy żeby do niego wejść, a poza tym raczej nie odbiega pod względem awaryjności od np. 207 czy 206 na którym zresztą bazuje mechanicznie
najprościej ogólnie byłoby przerobić te drzwi na manualne (bo obsługuje je elektryka) ale jak tak na szybko neta przejrzałem to wychodzi na to że oprócz
@soadfan: Moja ma 206, ten model ogólnie jest spoko ale ma problemy z tylna belka. Stukało coś i zostawiła 1600 w watsztatcie. W sumie jeżeli byś sprawdził dokładnie to auto to czemu nie. No i do 10k duży budżet jak na to auto
@soadfan: Jak leje deszcz to powolność tego rozwiązania sprawia, że najlepiej wystawić parasolkę i nauczyć się ją składać zanim drzwi finalnie się zamkną. A jak się zepsuje ten mechanizm to człowiek musi trzasnąć bardziej jak w busach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@EndriuGolara: cytrynka zostaje, jednak ma pewien minus - pali około 12l gazu na 100km i do tego ma mały zbiornik na gaz. Dlatego szukam czegoś bardziej ekonomicznego. Co prawda mam drugie auto, ale to fiat albea 1.2 i bez klimy.