Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Wziąłem sobie #ps5 na #raty 0% w alliorze i mam pytanie, są to raty "splac połowę a drugą połowę w 6 ratach 0 procent po pół roku" i faktycznie w umowie mam pierwszą spłatę od grudnia a ostatnią do czerwca 2022. Czy mogę zacząć spłacać wcześniej i robić to np raz na dwa miesiące albo nawet spłacić jedna ratę za miesiąc a drugą dopiero w grudniu czy jeśli zacznę już spłacać to lepiej płacić co miesiąc? #pytanie #kiciochpyta
  • 8
@DenNarcoSmurfen Jak już wziąłeś na raty zero, to spłacaj tak jak masz w umowie. Chodzi o to, że za regularne spłaty rośnie Ci rating w BIKu, a jak np. spłaciłbyś od razu, to ten rating Ci może spaść. Niby pierdółka ale jakbyś kiedyś kredytował coś większego to banki zwracają na to uwagę.
@DenNarcoSmurfen też mam u nich parę rat. Zainstaluj sobie aplikacje. Zawsze spłacam dwa lub trzy razy szybciej. Nigdy nie było problemu z bikiem. A bywało, że miałem raty odroczone, bo jakieś promocje kup dziś zacznij spłacać od nowego roku. To zanim nadszedł ten nowy rok to było już spłacone.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@atraxx: @barto125 nie działa niestety :c w apce pokazuje błąd po podaniu PESEL i numeru a na stronie jak wpisuje mój nr klienta z umowy to każe mi wpisać hasło, gdzie nigdy nie miałem konta w aliorze xD ale może potrzebują czasu bo umowę i zakup dostałem dzisiaj o 22