Wpis z mikrobloga

@hcbadixhc:
Wybieram gotówkę z bankomatu, podbija do mnie człowiek, i pyta czy mu kupię bilet do Łodzi,ja trochę oniemiałem bo jestem w całkiem innej części Polski. No ale mówi słuchaj nie jestem żadnym menelem, mam tylko komornika na koncie i pracuje na czarno i za gotówkę kupiłem bilet który zgubiłem i zostało mi tylko kilka złotych. Mówi da”lej, patrz mam całkiem dobre ubranie, odsłania maskę zęby tez mam wszystkie, no tak mnie to rozbawiło, pokazuje telefon patrz to moja córka.

Dobra dawaj kupmy, idziemy do biletomatu wybieramy, ja tam mówię klikaj dalej, on patrzy, ee może wezmę pierwszą klasę bo jest klima. Trochę się wkurzyłem wewnętrznie, ale myśle dobra, wyszło 73 zł. Wymieniliśmy się numerami, przesłałem mu nr konta, mówi ze wyślę 100 zł z poczty bo wiadomo komornik.

Mam wiarę w dobro ludzi, na czym nie raz się trochę przejechałem, ciekawe jak tutaj wyjdzie.
  • 9
  • Odpowiedz
@hcbadixhc: co #!$%@??! za dużo wiary w ludzi ;/ ty mu kupisz bilet, a on pódzie do kasy i go zwróci, tak działają oszuści ( widziałem w TV, a TV nie kłamie! ) także... daj znać, ale wątpie, że coś odzyskasz ;/
  • Odpowiedz