Wpis z mikrobloga

@niko444: Raz w polszu stock będzie tak mały, że nie wiele się zmieni a zarobić trzeba. Poza tym suprim X nie ma chyba jeszcze wersji LHR aby był nie atrakcyjny.

Edit: Jest jednak ale nigdzie nie dostępny xD
@troloking: stock w polsce nie jest maly, mamy mnostwo sklepow gdzie sprzedaja nawet widzialem gdzie na reddicie polecali polskie sklepy bo mowili ze u nas jest dostepnosc a to bylo jakis czas temu, teraz sie sytuacja poprawila, poza tym ten model juz stanial z 12-13k do 8.8k, na allegro tych kart przybywa, chiny zbanowalo kopanie to tez wyleje duzo kart na rynek, ludzie sprzedaja koparki z tego co widze, nvidia przestaje
@niko444: Ja kupowałem za 4.3k. Co to za badziewne wykresy do czego one się odnoszą? Średnia z cen wszystkich modeli czy co to za gówno? Spadek musi być - najwyższy czas ale jak myślisz, że w januszlandi będziesz miał szybkie tąpnięcie cen to się grubo mylisz. Jak zobaczysz 6k zł za 3080 na koniec roku to będzie dobrze
@niko444: Tak z pierwszych rzutów kupowałem. Wtedy nawet nie było jeszcze bumu na krypto. No a teraz wystarczy, że jakiś shitcoin wystrzeli i nawet na LHR pokopiesz. Poza tym problemy z dostawami pół produktów się nie zmniejszyły. Sklepy i hurtownie oraz skalperzy dalej działają. Jak dobrze będzie to w okolicach 5k będziesz miał dostępne od ręki 3070 a nie 3080.
Dobrze, że przynajmniej wiesz, że jak kupować 3080 to tylko topową
@niko444: Na premierę jest zawsze stock w pobliżu msrp. Poza tym 3070ti nawet koło 3080 nie stała. Za drogie i za mała różnica w wydajności w stosunku do 3070 ani na tym nie pokopiesz ani nie pograsz na wypasie i UV. To właśnie będziesz oglądał do końca roku GA104LHR. Fuck pamiętam jak kupowałem od ręki 3070 za 3k zł i byłem #!$%@?, że tak drogo xD Posiedziałem 2 miechy na niej
@niko444: Był no właśnie. 3080Ti nikt kijem nie tyka tak samo jak 3070ti. Jakby nie patrzeć stock klasycznie #!$%@? i pewnie 1000 osób na karta a okienko do zamówienia 1 minuta + boty ale przynajmniej się ruszyło. Hmm może mi zrealizują GB Gaminga 3080 w xkomie za 3.7k xD
@troloking: Watpie czy ci zrealizuja bo powiedza ze nowe wersje to nowy model bo lhr, ja w sumie jak widze jak tanieja te karty to zapoluje na 3080ti tak za maks 5-6k beda dostepne nkedlugo. A xkom w ogole ma dziwne podejscie w ogole nie obniza za bardzo cen, analitycy chyba na urlopie. Ten rtx 3080 to na bank bedzie pod koniec lipca do wyrwania za 5k mysle ze w sierpniu
@niko444: No oby to w razie jakby grafa padła to przynajmniej mogę liczyć na gwarancję a tak to bym dostał 4 koła i kazali #!$%@?ć xD Mam nadzieje, że upały się skończą bo karta nawet po dzikim UV na 1.6 GHz i 731mv wpierdziela 250W