Wpis z mikrobloga

Jak sobie radzicie w dorosłym życiu?
Skończyłam se niedawno techbaze, pracuje 4 dni w tygodniu po 7 godzin i mam 30 min przerwy (jestem tłumaczem więc w sumie to siedzę na dupie przed kompem) a jestem tak #!$%@? że wracając do domu o 16 śpię do 6 dnia kolejnego i tak w kółko XD A jak przychodzi weekend zamiast korzystać z życia jak rówieśnicy nie jestem w stanie wyjść z łóżka, pog
  • 170
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@yobitch: no różnie z tym bywa - skontaktuj się z endokrynologiem bo może trzeba zwiększyć dawkę, mam to samo od kilku lat i zdarzają się wieczory że w ogóle nie mam ani siły ani motywacji podnieść się z kanapy. No tylko u mnie już 30lvl (xD) a jak byłem w Twoim wieku (xD) to spałem po 4h, robiłem na dwa etaty, studiowałem dziennie - eh piękne czasy to były jak mi
@4833478 nie mam porównania do tego jak było w techbazie bo wtedy zaczynały się moje początki przygód z tarczycą i wtedy już w ogóle było #!$%@?, na każdej lekcji i przerwie spałam
+ W sumie na szybkiej reakcji polega moja praca. Myślisz że to może być poniekąd przyczyną tego zmęczenia?
początki przygód z tarczycą i wtedy już w ogóle było #!$%@?, na każdej lekcji i przerwie spałam


@yobitch: No to masz problem zdrowotny który miałaś już wcześniej i to jest przyczyną, a nie to że pierwszy raz w życiu poszłaś do pracy.

W sumie na szybkiej reakcji polega moja praca. Myślisz że to może być poniekąd przyczyną tego zmęczenia?


@yobitch: Czyli to jest tłumaczenie jakieś na żywo, a nie tłumaczenie