Wpis z mikrobloga

Miałem się nie udzielać na tym tagu już i przestać się dolować. Niestety gdy natrafiłem na ten trend na tik toku po prostu coś we mnie pękło. Myślałem, że bardziej upokarzać niskich dziewczyny będące tam nie mogą - myliłem się. Powstał oto trend w którym dziewczyny wprost przekazują, że nie lubią niskich mężczyzn (jedne mówią o nienawiści) i powstało już na ten moment ponad 104k filmików z wykorzystaniem tego dźwięku.

Tutaj link do tego trendu.

Ktoś ma jeszcze wątpliwości co do tego, że niscy mężczyzni to grupa która jest najbardziej wyszydzana i dyskryminowana i na to jest pełne przyzwolenie społeczeństwa? Ale co się dziwić, wystarczy zobaczyć co było w gorących gdy Insignie stał obok wysokiego Bonnuciego.
#przegryw #wzrost #depresja #logikarozowychpaskow #rozowepaski #tiktok #blackpill
wilhelm99 - Miałem się nie udzielać na tym tagu już i przestać się dolować. Niestety ...

źródło: comment_1624262734ZFVVQJFRCdvnGKBittBqBe.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@wilhelm99: Najlepsze jest to, że można im łatwo "dosrać" mówiąc, że jak ewentualny bombelek wrodzi się do niej to będzie właśnie niski jak one same, czyli ~160 cm xD i że się dziwie, jak wysoki facet może chcieć taką niską i potem mieć niskie dzieci xDDDD
Sam gustuje w wysokich dziewczynach, filigranowe kojarzą mi się z jeszcze nie w pełni roziwniętą kobieta, ale w życiu by mi nie przyszło do głowy,
  • Odpowiedz
@wilhelm99: Chcącemu nie dzieje się krzywda. Pierwsze słyszę, a raczej czytam o jakichś trendach na portalach społecznościowych. Zasada jest prosta, mając kompleksy, unikasz stron, na których są one wyśmiewane. Trochę nietrafione porównanie, ale zabawne - To tak jakbyś był rozchwianym emocjonalnie murzynem i wchodził na strony KKK. Ani świata, ani ludzi nie zmienisz.
  • Odpowiedz
@wilhelm99: Myślisz że taki Insigne daje #!$%@??
Ja też jestem króciakiem i zawsze się z tego sam polewałem. Najgorsze to być delikatnym na ten temat to ludzie jeszcze bardziej będą ci jechać. Mam ładna żonę (według mnie) w moim wzroście i git. Są gorsze wady ziomek. Na przykład #!$%@? albo syndrom przegrywa. Można być króciakiem ale ogarniętym i fajnym z ryja i też znajdziesz druga połówkę
  • Odpowiedz
@Hubby: a gdzie ja napisalem że nie? Sam jestem na etapie akceptacji tego, ale po prostu mnie ściska gdy widzę taki trend.
Prawda, że ludzie mają gorzej, ale czy z innych nieatrakcyjnych cech ktokolwiek robi filmiki wysmiewajace je, firmujac to swoją twarzą? No jakoś tego nie zauważyłem...
  • Odpowiedz
@wilhelm99: Jakby mogli to by robili. Mnie bardziej rusza jak Polacy sami naśmiewają się z własnej tożsamości narodowej. Bardziej mnie mierzi jak widzę, że standardowa tzipa pluje na Polaka ale już pakolskiego czy innego cygana powita z nogami za piętnaście trzecia...
Ja na przykład wolę być kurduplem niż rudym xD
  • Odpowiedz
Ja też jestem króciakiem i zawsze się z tego sam polewałem


@Hubby: Trochę żałosne jest takie traktowanie samego siebie. No chyba że twoje bycie "króciakiem" to 179cm wzrostu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Teutonic_Reich: Ja wiem czy żałosne? W taki sposób wytrącasz #!$%@? jedyna broń jaka mają. Zawsze miałem wbite, że ktoś tam lacha darł że byłem najniższy w szkole. Choć prawda że kiedyś (20 lat temu) to nie bylo takiej nagonki.

179cm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za to mam inne zalety ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Ja wiem czy żałosne?

@Hubby: To jest żałosne, jeśli ktoś cię obraża a ty się z tego śmiejesz to wychodzisz tylko na klauna z którego można się śmiać.

W taki sposób wytrącasz #!$%@? jedyna broń jaka mają

Nic nie wytrącasz, wręcz potwierdzasz to co mówią.
Poza tym serio masz prawie 180? Przecież to jest wzrost który nie przeszkadza, a tylko pomaga XD Jeśli się z takim wzrostem nazywasz "króciakiem" to co
  • Odpowiedz
@Teutonic_Reich: Żałosne są twoje rozkminy ziomek. Jestem normalny i nie płacze bo ktoś powiedział że jestem kurduplem. A tym bardziej jakieś puste lachony xD Dla mnie to nie jakaś obraza tylko stwierdzenie faktu i mam w to #!$%@?. Wy ludki jakąś psychikę słaba macie dzisiaj xD
Właśnie takie przyjeby wytykające komuś niski wzrost to są też żałośni, prawdopodobnie mając wysoki wzrost jako jedna zaletę.
  • Odpowiedz
Żałosne są twoje rozkminy ziomek.


@Hubby: Bo? Bo mówię że dać siebie samego obrażać jest żałosne? To jest chyba naturalne że reagujesz na to jeśli ktoś cię obraża, a nie śmiejesz się razem z nim.

Jestem normalny

Super.

nie płacze bo ktoś powiedział że jestem kurduplem. Dla mnie to nie jakaś obraza tylko stwierdzenie faktu i mam w to #!$%@? ale za np nazywanie mnie klaunem to już mógłbyś wyłapać lepe.
  • Odpowiedz