Wpis z mikrobloga

@babygirl6969: kobieta bez prawa jazdy również.

Do wszystkich facetów. Tak, prawo jazdy jest konieczne i prosze nie oszukujcie sie, że przecież można taxi, a pociąg w sumie nie jest taki zły, a w tramwaju aż tak nie śmierdzi i wcale nie jest tak duszno xD

Nikt wam nie każe posiadać samochodu, mówimy tutaj o samym dokumencie, który jest niezbędny w dorosłym życiu.
Nikt wam nie każe posiadać samochodu, mówimy tutaj o samym dokumencie, który jest niezbędny w dorosłym życiu.


@MirkobIog: No popatrz. Jestem lvl41 (to chyba podpada pod "dorosle zycie"?)

PJ nie mam i nigdy nie mialem (a nie to ze mi zabrali :P). Na PJ zdawalem 22 lat temu-pierwsy i ostatni raz. Papierowe testy, wszystkie figury na polu itp-no 22 lata temu.
Testy za pierwsym razem-bezblednie. Zdaje sobie sprawe ze teraz sa
wmawiaj sobie dalej to może uwierzysz


@Daleki_Jones: Eh jacy ludzie sa dziwni. Podajesz na tacy a oni i tak wiedza lepiej-no bo przeciez liczy sie tylko to co oni wiedza-inni zawsze sie myla.

Ja nie musze sobie wmawiac (w przeciwienstwie do tego ze ty musisz sobie wmawiac swoja wersje) bo 41 lat nie mam prawka-i jakos mi niezbedne do zycia nie jest. No bo ja zyje co nie? Nie umarlem chyba
41 lat i masz cały czas kompleks z tego powodu. zawsze możesz to zmienić - na kurs przychodzą nawet starsi.


@Daleki_Jones: Ziom plyta Ci sie zaciela czy rzeczywiscie masz takie wybujale ego ze twierdzisz ze to tylko ty i zawsze ty masz racje?

Dostajesz argumenty podane na talerzu. A ty dalej swoje, jak zacieta plyta. We dupie mam to prawo jazdy bo mi sie totalnie nie przyda. Dostales milion argumentow a
zrób pj i przestań jęczeć.


@Daleki_Jones: JPRDL koles ostatni raz - o kont dumpy mi te prawko jest potrzebne. I napewno go nie zrobie bo jakis anon z internetu ma ego wieksze od kaczynskiego i mi kaze bo twierdzi ze on ma zawsze racje.

NIe lubie dawac na czarno bo uwazam ze kazdy ma prawo do wypowiedzi. Ale obiecuje: wyskocz kolejny raz z tym tekstem to zakonczymy dyskusje.

Nie toleruje rozmowcow