Wpis z mikrobloga

Nie generalizując, po prostu pytam, czy tylko Polscy kierowcy są tacy #!$%@??

Droga z ograniczeniem prędkości do 50, jadę 48 i mnie każdy wyprzedza? Po cholerę? Wyprzedzać muszę bo się uduszę? Zero dla nich świętości, linia ciągła? Albo nawet podwójna ciągła bo jesteśmy przed ostrym zakrętem? 70 na liczniku i ciśnie debil przede mnie, gdzie tu sens? Mam Mercedesa z 160kuca pod maską i turbiną, jakbym chciała to tego gościa wyprzedzę po takim głupim manewrze w 5 sekund, po co się na siłę przede mnie wpycha, łamiąc prawo, przecinając linię dzielącą pasy, przekraczając dozwoloną prędkość o ponad 20km/h w terenie zabudowanym? Ja jestem #!$%@? czy Ci ludzie?

Tak samo pas rozbiegowy przy wjeździe na przykładowo dwupas, poezja, ostatnio widziałam wpis o treści Czy Polacy boją się pasa rozbiegowego? nie czytałam, ale w pełni się zgadzam, pas rozbiegowy chyba na 300m, typ przede mną... stanął autem na początku pasa.

Nie mam już siły, głowa mnie boli od głupoty na drodze. Trzeba było prawka nie robić i jeździć rowerem.
Tylko w polszy takie ameby, czy to zjawisko globalne? #p0lka jestem i nie bardzo zwracałam uwagę jak jeżdżą ludzie za granico.

#prawojazdy #polskiedrogi #polska
V.....m - Nie generalizując, po prostu pytam, czy tylko Polscy kierowcy są tacy #!$%@...

źródło: comment_1624289813Va5vndMrq2x0fy9rZZcPAk.jpg

Pobierz
  • 221
typ przede mną... stanął autem na początku pasa.


@Victim: to jeszcze nic - dzisiaj jadę ulicą gdzie pas się zwęża z lewej ze względu na roboty (Prymasa w Warszawie, przed tunelem w stronę Woli jakby ktoś pytał) i typ taką w #!$%@?ę wielką lawetą na naczepie już z tego pasa mi ucieka na prawy mimo że ma jeszcze z dobre 50 metrów albo i lepiej do przodu. #!$%@? że byłem w
najlepsze, że jak taki pajac Cię wyprzedził, to i tak za chwilę spotkasz go na światłach albo spowolni go ktoś inny eh...


@Lukkoz: a jak jednak nie spotkasz, bo stoisz na światłach a on pojechał dalej, to co?

Ja w trakcie dojazdu do roboty mam kilka świateł na których żeby załapać się na zieloną fale musisz albo #!$%@?ć powyżej, albo zamulać poniżej. Jedziesz dynamicznie, ale zgodnie z ograniczeniami? Dzień Dobry, czerwone
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Victim: ludzie tak jeżdżą, że nie dziwi ilość filmików na stop cham. Wyprzedzanie w ostatnim momencie, na trzeciego, wpychanie się przed kogoś nawet najzabawniejsze przeskakiwanie tylko o jedno auto do przodu XD

Kiedyś mi jakiś mirek pisał, że skoro drogowcy postawili #!$%@? oznakowanie to on nie ma zamiaru się do niego dostosowywać bo zna swoje możliwości i swojego auta i wtedy najlepsze, wystarczy zapytać o kilka rzeczy jak droga hamowania przy
@ms93: spójrz na to z drugiej strony, gdyby nie zamulacze nie trzeba by było wyprzedzać. Lubię używać mocy nie ważne czym jadę, nie piszę tu o szaleńczej jeździe - w mieście zwykle to jest +10 do limitu, jak pusto i bezpiecznie to i +30 się zdarzy, ale do #!$%@? mnie doprowadzają ci co dopiero wbijają bieg gdy zielone się już dawno świeci lub mulenie gruza do 50km/h gdzie przyspieszenie można mierzyć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 45
@WujoVolvo: Robisz #!$%@?ę z logiki. To ty jesteś winny, bo nie przestrzegasz przepisów, nie osoby jadące jak trzeba. Chcesz się ścigać, to jedź na tor, a nie wyprzedzaj jak idiota. Szkoda tylko tych ludzi, którzy ucierpią przez twoją głupotę i brawurę, bo ciebie mi wcale nie będzie szkoda - bez ciebie będzie na drogach bezpieczniej.