Wpis z mikrobloga

Mirki, ominęła mnie cała poprzednia generacja i wszystkie gierki z nią związane. Ogralem wszystko z psplus collection i kilka innych tytułów, przy tym natłoku gier kompletnie nie mam pojęcia w co włożyć ręce. Dejcie no kilka fajnych tytułów w oczekiwaniu na nowego bfa, nie muszą być oczywiście AAA, wszystkie kategorie, byle bez anime grafiki bo to dla mnie mocny turndown ¯_(ツ)_/¯
#ps5 #gry
  • 24
@puotek: min. rdr 2, nowy resident evil (jeżeli ci nie przeszkadza brak polskiej wersji językowej), ghost of tsushima, horizon zero dawn, seria uncharted, seria the last of us i seria assassins creed (jeżeli nie nuży cię robienie w kółko tego samego)
@dwiestronyhistorii o, metro na pewno znajdzie się na liście, co do stranding to słyszałem że mocno powolna i długa gra, zdarza się że mam po 1h czasu dziennie i nie wiem czy jest sens póki co siadać do tego
@IcyHot a GTA ograne jeszcze na PS3 ( ͡º ͜ʖ͡º) z waszych sugestii widzę że ogralem większość wartościowych tytułów XD ale to dobrze, nadrobione ( ͡ ͜ʖ ͡)
@puotek: no to trylogia dark souls, demons souls, metro exodus, tlou2, wiedzmin 3, SEKIRO obowiazkowo, horizon zero dawn ( 30 klatek niestety) i shadow of the colossuss to ode mnie (òóˇ)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@puotek: Jeśli masz z kim grać na kanapie lub online to "IT Takes two" wyszło to z 3 miesiące temu, idzie dorwać za 99zl.
Świetna gra, ale tylko coop - split screen lub online. Inaczej nie da rady
@IcyHot it takes two chciała kupić nam różowa, ale obawiam się że za słabo ogarnia jeszcze pada, tak czy inaczej na pewno też ograny w końcu
@IcyHot ktoś kto nigdy nie grał w gierki z wyjątkiem Simsów i pada trzyma w rękach tylko do odpalenia netflixa da sobie radę? Byliśmy blisko kupienia po premierze, ale znajomy odradził mówiąc że trochę wprawy wypada mieć i że na plecach jej przez całą grę nie przeniose XD