Wpis z mikrobloga

Mój teściu to taki grzyb, że nie pojmuje że w A.D 2021 płaci się za wywóz śmieci pobudowlanych, najlepiej w jakimś big bagu lub kontenerze.

Nie przemówisz, j*baniec wszystko by chciał upchać do worków od segregacji i liczy na to, że wszystko zabiorą razem ze zwykłymi śmieciami xD. Przecież to by trwało wieki i byłoby zwyczajnie upierdliwe. No i też istnieje ryzyko, że firma sprzątająca nie weźmie 4 żółtych worków wypchanych folią budowlaną spod jednego domu xD.

#smieci #budujzwykopem #remontujzwykopem
  • 6
@Iskaryota: ktoś ma czas i ochotę sortować kartony, folie itp. to w czym problem? Ja większość śmieci wywiozłem do PSZOK i "dzwonów" bo jakbym miał płacić za kontener to faktycznie by wyszło pewnie koło 5k za wywóz. Komunalnych wychodziło przy tym odrobinę i to szło do zwykłych śmieci za które i tak płacę...
@ThorPL: wiesz, podchodziłem do tego z umiarkowanym entuzjazmem, ale tego jest tak dużo, odpady są na tyle wymieszane, że zwyczajnie nie mam na to czasu i siły

Pozmieniały się też przepisy i na przykład takiej wełny mineralnej nie wrzucisz ani do plastiku ani do zmieszanych. Trzeba to wywieść jako odpad niebezpieczny. Weź teraz to wszystko segreguj.