Wpis z mikrobloga

@GrafikaUltraHaDe: właśnie chyba to jakiś błąd jest na stronie bo ziomek na reddicie też pisze że sie nie da blokować
https://www.reddit.com/r/IKEA/comments/l179dm/opinions_on_the_ikea_vallfj%C3%A4llet/
powiem ci szczerze że nie masz czego żałować posiadając markusa, siedze na tym fotelu godzine i jest coraz gorzej, niezbyt wygodny, siedzisko za krótkie, jedyne co się w nim broni to podłokietniki
już na 99% jestem zdecydowany że będę go odsyłał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GrafikaUltraHaDe: @kolczan_prawilnosci: hej, da się w końcu blokować oparcie w kilku pozycjach jak JÄRVFJÄLLET, czy jednak nie?
W sklepie próbowałem na jakimś rozwalonym egzemplarzu i też co najwyżej dało się blokować w jednej pozycji (,)
Recenzji i testów na necie zero... Ehhh
A fotel byłby 10/10 jak dla moich wymagań.
Da się blokować w każdej pozycji. Jest to ta sama dźwignia co regulacja wysokości fotela. Po przesunięciu blokady w stronę fotela, wystarczy lekko się pochylić do przodu lub do tyłu, żeby zaskoczyło za ząbek i oparcie się zablokowało. Ogólnie VALLFJÄLLET to fajny fotel. Jak coś to pisać tutaj i wołać, to odpowiem na pytania.
@bartosz325: I jak kolego użytkuje się fotel? Byłem wczoraj w ikei i ogólnie bardzo przypadł mi do gustu, ma praktycznie wszystko regulowane. Wydaje się solidny. Dodatkowo ja potrzebuje dosyć solidnego podparcia w lędzwiach i własnie vallfjallet takie podparcie całkiem nieźle zapewniał.

Co do vallfajllet to Jedyna wielka wątpliwość to materiał wykonania... spodziewam się że dupa będzie mogła trochę się pocić, ale jak wygląda sprawa z plecami? W markusie dupa pociła się,
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.