Wpis z mikrobloga

@safemoon: Bo zmienia się jednak perspektywa jak pojawia się dziecko. Mi też wydawało się dziwne, że dzieci latają nago po plaży. A teraz rozumiem, że w upale, po noszeniu pieluchy dzieciak musi trochę powietrzyc tylek. Ja wiem, że nie przekonam tych, których to bulwersuje ale przedstawiam po prostu punkt widzenia rodzica.
  • Odpowiedz
@framugabezdrzwi: Tak samo jak sam nie wystapilbym w kapielowkach samych w fontannie (pomijajac juz w ogole, ze nie wlazilbym do fontanny) tak nie puscilbym dziecka nago. To są jednak zupelnie inne konteksty.
  • Odpowiedz
@kustosz_karuzeli_sperdolenia: A ile razy widziales faktycznie, ze dziecko sra pod siebie na plazy czy po prostu chcesz sie #!$%@?? Dziecko puszcza sie nago po tym jak juz zapelnilo pieluche a gaci nie zaklada sie bo po kilku godzinach w upale w pieluszce naprawde ostatnie co chcesz dzieciakowi zrobic to na ten odparzony, podrazniony tylek ubierac cos jeszcze co bedzie go draznic. Ale w sumie co ja dyskutuje z czlowiekiem o takim
  • Odpowiedz
ile razy widziales faktycznie, ze dziecko sra pod siebie na plazy


@b4kus: Widziałem raz i obrzydziło mi to plaże na kilka lat. Dostałem przez to niemałego #!$%@? i unikałem nie tylko plaż, ale i otwartych basenów czy innych kąpielisk przez jakiś czas.

Dziecko po prostu stało w wodzie i srało na rzadko, a rodzice oczywiście pełna wyjebka. Ludzie od razu zaczęli z nimi dyskusję, ale do takich pustych łbów nic nie
  • Odpowiedz
@b4kus: to nie może taki gnój nosić chociaż majtek? xD co to za argument w ogóle, przecież mało kto nosi pieluchy na plaży a jednak rzadko widać genitalia xD
  • Odpowiedz
  • 0
@bartolomis Mi mama zawsze mówiła, że nie ma takich małych strojów dla 2-3 latków. Z resztą nie wiem co wam to #!$%@? przeszkadza, tak jakbyście nigdy fiuta nie widzieli. To tylko dzieci i nie wiem jak kogoś to może obrzydzać jak sobie tylko biega.
  • Odpowiedz