Wpis z mikrobloga

@Sqbfd no są nieliczni, którzy jakimś cudem studiują dwa kierunki (ale zawsze są pokrewne), ale po cóż się tak męczyć nie wiem xd Możesz pisać pm (:
@Poksipol ja znałam/znam nieliczne przypadki łączenia budo lub krajobrazu, na krajobrazie można trochę rzeczy przepisać i oddać to samo na niektóre projektowania, ale naprawdę nie rozumiem po co sobie dokładać jeszcze do tych studiów cokolwiek XD Niektórzy olali temat, inni brali dziekanki, a paru się udało, ale byli to ludzie cyborgi, skupieni tylko na studiowaniu, bardzo zaplanowani od a do z itp. Podziwiam, ale jak dla mnie szaleństwo ( ͡º ͜
@Sqbfd a i przy okazji - sama próbowałam łączyć z historią, nie da rady na każdym możliwym poziomie tego połączyć XD na arch nawet oduczysz się wkuwania jak na typowo humanistycznych kierunkach XD
@Sqbfd: Na polibudzie w Lublinie są bardzo wymagające, zwykle połowa studentów poprawia mechanikę budowli prawie 2 lata. Do tego dochodzą żmudne projekty w semestrze, a uczelnia zapewnia Ci tylko crack programów. Jeśli się zdecydujesz to radzę już teraz uczyć się samemu AutoCAD i wybranego programu do projektowania modeli 3D.