@Capitanero: tu nie chodzi o konkretne kwestie czy wypowiedzi tylko o całokształt, mam 26 lat, i wszędzie go słyszę, od małego, na każdych MŚ el.MŚ EU el.EU czy jakiś meczach towarzyskich, zdążył mi się "przejeść"
Szpak = Jonasz. Az dziw, ze jego mocodawcy z Woronicza jeszcze tego nie zauwazyli. Acha, no i zolta kartka dla typa z polskiego sztabu. Szpak: za co ta kartka, to wie tylko trener Anglii. Anglii?? No mozna sie w sumie bylo dodzwonic do Southgate’a i dopytac, o co kaman
  • 221
@skeeto666: w ogóle #!$%@? polski komentarz to jest takie gowno ze uszy krwawią po minucie - jak mecz to tylko z angielskim bo tam komentują to co się #!$%@? dzieje na boisku bo są KOMENTATORAMI a nie w Polsce poda któryś łeb piłkę do kolegi a ten „ NO TUTAJ TEN ZAWODNIK PRZYJĄŁ PIŁKĘ JAK JEGO PRADZIADEK NA MISTRZOSTWACH W 39” i leci historia 20 minut #!$%@? o całym drzewie genealogicznym
na przykład stwierdzenie, że jest już "po meczu", podczas gdy udało się potem doprowadzić do remisu. Obrzydliwe.

@kravi93: co ciekawe chwilę potem (jak było 2:1) powiedział, że może uda się wyrównać, ale na zwycięską bramkę już pewnie braknie czasu :)

jak widać udało się strzelić jeszcze dwie bramki ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 138
@Capitanero: powiedział dużo głupich rzeczy, jak np że przy 2 poprzeczkach Lewego była bramka (chociaż piłka nie była nawet blisko), pamiętam też jeden cytat "może to nie jest rzeczywistość ale stan faktyczny". On generalnie nie czuje już meczu, niedowidzi, niestety z wiekiem czasem umysł nie jest już taki sam jak za młodych lat i u niego to widać. Szacunek za lata kiedy naprawdę budował atmosferę ale to już się dawno skończyło