Wpis z mikrobloga

Wpis związany z tym wpisem. Eksperyment OLX część 2

Minęło 41 dni od kiedy zmieniłem cenę z 10 zł na "za darmo" i 34 dni od poprzedniego wpisu

Wyniki są następujące:
750 wyświetleń - 34 dni temu było 430 wyświetleń
21 serduszek - 34 dni temu było 15 serduszek
3 wiadomości - 34 dni temu było 0 wiadomości

Udało mi się pozbyć biurka. Napisała jakaś kobieta w poniedziałek, konkretna, wiedziała ze jest to stare biurko ale potrzebuje je na działkę. Umówiliśmy się na dzisiaj, przyjechał mąż z synem. Pomogłem im wynieść biurko z mieszkania i elo problem z głowy. Po 18 latach pozbyłem się w końcu biurka, gdyby nie to, że potrzebowałem o wiele więcej blatu to bym go nie wymieniał. Niech im służy 2 tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podsumowując: Pozbycie biurka zajęło mi ponad 5 miesięcy z czego 4 miesiące biurko kosztowało 30->25->20->10->5zł (cenę zmniejszałem o 5 zł średnio do tydzień) a ostatnie 41 dni było wystawione za darmo i dopiero w zeszłym tygodniu zaczęli ludzie pisać. Dziękuję za uwagę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#olx #bekazpodludzi

  • 9
@algus: Czemu dziwi Cię propozycja wyniesienia biurka za opłata skoro nie umiałes go sprzedać za grosze prawie pół roku a ponad miesiąc nikt go nie chciał za darmo?
@glassmice: Nie wiem ile wazy to biurko bo nie widziałem zdjęcia. Jestem w stanie wyobrazić sobie sytuacje ze biurko wazy z 70kg i jest na czwartym bez windy.
Po prostu jak ogłoszenie wisiało 5 miesięcy to nie dziwi mnie specjalnie propozycja zniesienia za opłata.