Wpis z mikrobloga

@Zlpnc: Ale jesat lewicowa światopoglądowo, wiesz lewica i prawica to nie tylko same skrajności, jest całe spektrum i jak deklaruje się Korwin i Bosak, że są bardzo prawicowi światopoglądowo i gospodarczo (mimo że z różnych wypowiedzi nie do końca to im tak wychodzi) tak Jachira jednak odbija się od nich w lewo. Ale nie blokuję tagu neuropa ze względu tylko na Jachirę ale tez na większe ekstrema.
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Heheszki heheszkami ale kirkuty Niemcy jak najbardziej niszczyli.

@willard możesz podać źródło tej i formacji ? Chodzi mi o potwierdzenie , że Niemcy w świadomy i planowy sposób niszczyli cmentarze żydowskie
Źródło
  • Odpowiedz
@willard czyli chcesz żebym ja przyjął na siebie obowiązek udowodnienia sobie samemu tego co ty starasz się mi udowodnić ? Podaj źródła weryfikowalne. Domeny gov uni , książki uznanych autorytetów. I nie chodzi mi o udowodnienie że Niemcy w ogóle nie niszczyli cmentarzy. Chodzi mi o to że Niemcy nie robili tego planowo. Oraz że niszczenie cmentarzy jest może bardzo kontrowersyjnie ale obecne historii Polski. I niszczyli głównie Polacy
  • Odpowiedz
@muchabzz: Ale co mam Ci udowadniać? Fakt niszczenia kirkutów przez Niemców jest powszechnie znany, wyżej masz link do historii z KL Płaszów - uważasz że Niemcy tego nie robili? Btw, dopowiadasz sobie słowa których nie napisałem - to Ty najpierw piszesz o "planowym" niszczeniu cmentarzy przekręcając moją wypowiedź a potem źródeł na swoją tezę żądasz.
  • Odpowiedz
@willard http://cmentarze-zydowskie.pl/fotogalerie.htm
Masowo niszczone przez Niemców ... Faktycznie.

Prostu jesteś jednym z wielu Polaków wychowanych na zakłamanej historii. Paweł Wieczorkiewicz powiedział kiedyś że polską historię od roku 17 należy wykasować napisać na nowo. Jakiegokolwiek tematu się nie wszystko jest zmanipulowane i zakłamane i niezgodne z faktami. I właśnie ten wątek jest dobry na to przykłady
  • Odpowiedz
@muchabzz: I znowu kłamiesz - nic nie pisałem o masowości czy "planowym" ich niszczeniu. I jeszcze się kłamczuchu na ś. p. prof. Wieczorkiewicza powołujesz.

Jakiegokolwiek tematu się nie wszystko jest zmanipulowane i zakłamane i niezgodne z faktami.


@muchabzz: Diabeł się w ornat ubrał i ogonem na mszę dzwoni
  • Odpowiedz
@willard Reasumując 1 wmawiasz mi że bronie jachiry Turboidiotka chlapnela coś, co usłyszała od kogoś jednym uchem i przypadkiem powiedziała coś niegłupiego. Pewnie sama sobie z tego nawet sprawy nie zdaje. Nie bronie i niebebde je bronić
2. Na podstawie jednej informacji o Płaszowie chcesz udowodnić, że twierdzenie jakoby Niemcy niszczyli cmentarze żydowskie ale Polacy to już tak nie bardzo .
3. Bawisz się w retoryke zamiast dyskutować na poziomie dowodów.

Więc
  • Odpowiedz
@muchabzz: Kłamiesz i chcesz jakiejś repliki? Chyba sobie kpisz - tym razem znowu kłamiesz w dwóch pierwszych punktach pisząc swoje imaginacje a potem żądasz żebym bronił tezy które powstały w twojej głowie. Z mojej strony to ostatni post, nie mam zamiaru dyskutować z twoimi urojeniami.
  • Odpowiedz