Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Poszedłem do nowej roboty na magazyn na wakacje
Anżej z którym robię na tunelu zgrzewczym i który jest trochę takim moim opiekunem jest absolutnie #!$%@? xD

Jak z nim gadasz
To jest całkowicie normalny
Powiedziałbym że nawet inteligentny
Na robocie się zna jak mało kto

Ale na linii
Jak jest sam
To mu się włącza
Śmieje się sam do siebie i gada do siebie rzeczy jakich szur w aluminiowej czapeczce by się nie powstydził. kilka cytatów:

"jak można wybrać na stanowisko premiera młodzieńca który został sześciokrotnym liberałem"

"prawo jazdy, na co komu prawo jazdy, trzeba jak za czasów królewskich postawić stajnie i jeździć koniem, kto to wymyślił jakiś tam samochód"

"jak to możliwe żeby żeby Amerykanie z Francuzami się nie dogadali, jak to możliwe że amerykanie którzy znają się na pieniądzach i Francuzi nie wiedzieli o zamachach"

"(nie usłyszałem co) nikt tego nie odpalił, ja bym to odpalił, jako pierwszy w Europie. PIERWSZY NA ŚWIECIE"

"Geje sobie wymyślili prawa człowieka.
JAK CZŁOWIEK MOŻE PRAWO STWORZYĆ! No i pokarał ich Bóg piorunami bo nie prawem człowieka a Boskim prawem władać gromami"

Ta robota coraz bardziej mi się podoba XD

#heheszki #praca #magazyn #cytatywielkichludzi #szury
  • 6
@Sylvath: zaśmiałem się, ale wydaje mi się, że może prowadzi sobie taki monolog jak niektórzy przy grach gdy się wkurzą i nie czuje wstydu, żeby wyrzucać to z siebie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ki3mon: możliwe
Ja nie oceniam, mnie to po prostu bawi
Po za tym sam myślę na głos
Ale to głównie komentuje co robię albo co zrobię w następnym kroku
A robota jest na tyle monotonna że mam czas rozmyślać na różne tematy np czy hitler mógł jednak widzieć o holocauście itp itd
Ale to raczej zachowuje dla siebie xD