Wpis z mikrobloga

@zapoznalem: wydymany bo nie każdy może / chce się szczepić. A jak jedzie z rodziną, to wyskakiwanie 4x test to już słaba opcja. Dodatkowo zawsze można dołożyć takie absurdy jak w czechach lub słowenii, gdzie o ile w jednym hotelu jesteś to spoko na pierwszym teście się meldujesz, ale jak zmieniasz, to co hotel to nowy test (x ilość ludzi), czujesz tu absurd i rozumiesz "dymanie" ?
@robroypl: i niby cała 4-osobowa rodzina się nie może szczepić? Jeśli tak, to pewnie dotykają ich w życiu inne problemy zdrowotne i w takim wypadku trochę dokładniej planują np. wakacje i biorą pod uwagę dodatkowe wydatki jak np. test.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@iAmTS : weź pod uwagę że dzieci od 12 roku też muszą mieć testy. A z tego co wiem dopiero od niedawna można je szczepić. Niech jedno z rodziców ma przypadłość. I masz min 3 dodatkowe testy do ceny urlopu.
@MrBeast: jest #!$%@? covid. Sam mam paszport, a mimo to na 2 tygodnie przed wyjazdem śledziłem zmiany. Nie wiedziałem czy cro, czy turcja, czy egipt czy coś innego. Średnio na świecie zmieniało się co 3 dni. Ale byłem tego świadom i byłem przygotowany na każdą opcję. Ale nie - nagle z dupy wpuszczają z zielonej, gdzie wiadomo, że za 4 dni wchodzą paszporty w całej EU. Sami robiliśmy test dla tych