Wpis z mikrobloga

@PapitoEUS: tam są chyba dwa domy na sąsiedniej działce, gęsta zabudowa no ale co kto lubi, jeszcze wszystkie chaty z tego samego projektu, on zaraz sprzeda kawałek swojej działki aby kolejny dom wcisnać
tam są chyba dwa domy na sąsiedniej działce, gęsta zabudowa no ale co kto lubi, jeszcze wszystkie chaty z tego samego projektu, on zaraz sprzeda kawałek swojej działki aby kolejny dom wcisnać


@astri: Nieee, tam powstaje tylko jeden dom, zresztą w jednym z ostatnich filmów o tym mówił, z tym że miał tam powstać jakiś nowy-mniejszy projekt dla małżeństwa 50+ a tymczasem widać ewidentnie że będzie to dom o identycznej bryle
@Intelekt: nie wiem, mi też coś nie pasuje, że dwa domy ale zobaczymy za jakieś pół roku jak już może naniosą obrys fundamentów, póki co są nowe zdjęcia satelitarne jak już na na działce solbet ale obok jeszcze budowy nierozpoczęte
@astri: @Intelekt: Przyjrzałem się jeszcze raz filmowi Szoka (od 01:46 do 01:50) na szybkości 0,25 i wygląda na to, że tam rzeczywiście jest tylko jeden nowy dom, przy szosie. To, co wziąłem za drugi nowy dom, to był na kamerze Szoka cały czas dom mitomana, w takim skrócie perspektywicznym, że wyglądał jak następny, stojący za tym pierwszym.