Wpis z mikrobloga

Temat na niedziele here.
Kim był Pan Kominiara? Ja słabo to pamiętam, ale wiem, że to była dość tajemnicza postać. Był może na dwóch vlogach i paru streamach i to tyle. Pamiętam jak na vlogu cisnął marlenkę, ale nie bezpośrednio, tylko w inteligentny sposób, że ona nawet tego nie łapała i się śmiała tylko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie to rafatus się go bał chyba. Poniżej przykładowy shot, gdyby ktoś nie wiedział o kim mowa
https://www.youtube.com/watch?v=vj1_BD3NQqY
#rafatus
CatB0y - Temat na niedziele here. 
Kim był Pan Kominiara? Ja słabo to pamiętam, ale ...

źródło: comment_1625427039BCel2CgsoGrw1ty023j0rE.jpg

Pobierz
  • 8
@Cat_B0y: dobre pytanie, analczyk na pewno mu wisiał jakąś kasę, bo mówił, że musi go spłacić (komu nie wisiał?).
Miał też piwa takie z logiem kominiary, które pił prosto z zafoliowanego czteropaka, żeby promować logo tego "duszka". Sam jestem ciekaw co wykop wie na ten temat.
@Dylanek666: Jeżeli się nie mylę to typów w kominiarach było dwóch, ale ten drugi nie pokazywał się. Mieli też kanał swój i tam coś miało się pojawiać, generalnie chyba mieli jakiś grubszy projekt w zamyśle, ale szybko to ucichło. Hmm, jeśli ktoś miałby coś wiedzieć o tym więcej, to z pewnością byłby to między innymi peku, w końcu tam mieszkał.
@ksieznadajana: to się go zapytaj i nie pyskuj małosratko z wyszczekana gębą i zawiniętym nosem do góry, bo z tego co wiem pełnomocnikiem jego nie jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°), ba ty nawet nikim jesteś mitomanko zasrana xD zwiększ dawkę leków, bo znowu ci zsiadła z tego co słyszałem ( ͡º ͜ʖ͡º)