Wpis z mikrobloga

pirackiej apki


@albert107: XDDD Vanced jest projektem opensource jak Vanced jest "piracka apka" to Android jest "pirackim systemem operacyjnym" (cokolwiek to w ogóle może znaczyć)
  • Odpowiedz
a potem co drugi kanał Lety Shops albo inne gówno promuje przez takich cebulaków co chcą oglądać, ale najlepiej jak by Twórca za darmo robił


@MikiPL: Co ty #!$%@? xD zauważ kiedy yt vanced zdobyło największą popularność - w momencie gdy youtube zaczął srać reklamami w #!$%@? ilościach. Gdyby youtube miał normalną ilość reklam to nie kombinowałbym jak go #!$%@?ć i wiele innych osób też nie. Tego się nie da normalnie
  • Odpowiedz
@Felonious_Gru: @Rewo96: @Brakus: @exhale:

Wchodzicie w ustawienia telefonu, znajdujecie opcję "zezwalaj na instalowanie aplikacji z nieznanych źródeł" (lub coś podobnego), włączacie to.
Wchodzicie na https://vancedapp.com/
Pobieracie Vanced manager. Odpalacie. Poprzez Vanced manager pobieracie i instalujecie YouTube, YouTube Music czy co tam sobie chcecie.

Jak macie xiaomi to trzeba jeszcze włączyć opcje programistyczne (klikając kilka razy szybko w wersję jądra w ustawieniach -> informacje o telefonie) i w tych
  • Odpowiedz
To ze cos ma otwarty kod źródłowy nie implikuje z miejsca zajebistosci aplikacji XD


@malinq: Ale gdzie ja coś napisałem o zajebistości aplikacji? Chodzi mi o to, że tekst o byciu produktem to #!$%@? bzdura. Masz open source, widzisz wszystko co apka robi, nie jesteś żadnym produktem xDDD ciekawy jestem co za skończony debil powiedział to zdanie jako pierwszy.
  • Odpowiedz