Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wściekałem się tym, że nienawidzicie autystycznych mężczyzn za fakt bycia autystycznymi mężczyznami. Ale parę tygodni temu słuchałem radia Eska Rock w pracy. Informacja o jakiejś mszy przeciwko 5g. Zilustrowana całkowicie niezwiązaną z tematem wypowiedzią autystycznej kobiety, która opowiada o terapii neurofeedback i swoich falach mózgowych. Kto z debili słuchających debili pamięta z podstawówki o falach mózgowych? Nie o to tu chodzi. Chodzi o skojarzenie autyzm=choroba psychiczna, a że w dodatku kobieta ma nieciekawy głos, buduje się skojarzenie "autystyczna kobieta=wariatka". Umknęło mi, teraz się przypomniało, że serwis cracked.com między wychwalanie transów i potępianie homofobów wcisnął zdanie "this girl has autism, she has half loaf of shit instead braind. Noone like autistic".
Dziwić się później, że #neuropa przywołując wszelkie badania ukrywa te, określające odsetek autystycznych ludzi identyfikujących się z LGBT+ nawet na 25% Bo jak później poniżać dyskutantów ich drugim ulubionym argumentem o autyzmie? Opierającym się na k*wa jakimś internetowym memie. Kultura nienawiści do inności pod płaszczykiem tolerancji. I ich ulubiony argument o samobójstwach dzieci LGBT w szkołach. Owszem są, tylko niedoszacowane, bo jak prześladowane przezcwszystkich i zewsząd nieneurotypowe dzieci strzelą samobója, to już się raczej z lgbt nie zidentyfikują. Skoro twierdzicie, że lgbt bylizawsze i wszędzie, pomimo, że nie byli tak nazywani, to uznajcie też, że to czy prześladowane przez was ofiary identyfikują się, nie identyfikują się jeszcze lub nigdy się nie zidentyfikują z LGBT nie wpływa na to, czy LGBT są.
W dobie powzechnego katolicyzmu, tolerancji i wszystkiego innego, nadal wybieracie sobie ofiary do dehumanizacji. Ludzi z grup słabszych, wrażliwszych i wykluczonych.
Sam mógłbym podkreślać, że należę do ludzi LGBT, mógłbym wytatuować to sobie na czole, wtedy może spotkałbym się z tolerancją, może wzięlibyście mnie nawet na obrzucanie kamieniami...ludzi dokładnie takich jak ja. Za bycie takimi jak ja.
Jestem osobą LGBT prześladowaną w szkole, na podwórku, wykluczoną ze społeczeństwa, ale nie ma to nic wspólnego z bifobią, transfobią, po prostu byłem inny i to wam wystarczy.
Także miłej zabawy w dehumanizację pod tym wpisem kilkunastu procent ludzi LGBT( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS znajomej, która miała tutaj kiedyś konto, żaden gej czy lesbijka nie grozili śmiercią za niemożność określenia swojej orientacji seksualnej. Tylko tak zwani allies wymagają deklaracji, których prawdziwi ludzie nie są w stanie złożyć
*ableizm neuropy obejmuje dehumanizację wszelkich ludzi z zaburzeniami. Ale walną sobie tęczową flagę na awatar i ich dehumanizacja jest lepsza od dehumanizacji dokonywanej przez katolików.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60e72b91ae4a3c000a40557e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 3