Wpis z mikrobloga

@Gdziejestkangur33: Ja tam lubię gry od Ubi, szczególnie Assassyny i serie Watch Dogs. Grywalne, satysfakcjonujące, wciągające, z zadbaną grafiką, fajnymi lokacjami i często z niezłym soundtrackiem. Nie każdemu pasują wielkie otwarte światy, dziesiątki znajdziek, powtarzalne misje, bo wolą coś z bardziej skondensowaną akcją, porywającą fabułą, dlatego niektórzy odbijają się od tych gier, po prostu nie są to gry skierowane do nich.

Żal jaki mam do Ubisoftu to robienie ze swoich gier
Potrafią robić piękne gry, doskonałe techniczne - np. taka Valhalla super hulała na XSX w dniu premiery


@glos_zenady: z wygladem postaci gorszym niz w 7 letnim AC: Unity.
gdzie w ogole doskonale techniczne? wtf

@Pierce:

z zadbaną grafiką

ich gry sa czesto brzydkie, szczegolnie animacje postaci w ostatnich latach

Przekleństwem Ubi są te najbardziej topowe gry, ich tytuły są skrupulatnie porównywane do samych majstersztyków, umówmy się że gdyby nie istniało
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gdziejestkangur33: ja lubię gry Ubi. Po prostu wiem czego się spodziewać i się nie zawodzę. Kiedyś oczywiście far cry 3 na PC. Potem starli k na xs one, bo za 25 zl - moim zdaniem fajna, niedoceniona gra. potem Ac origins ale był tak rozbudowany i tak zagmatwany ze nie ogarniałem co się dzieje, razem z nowym XSXem valhalla, ktora okazała się świetna gra (nawet żonka oglądała z chęcią), potem kupiłem
trafiłem na Mekkę moich zAinteresowan: czyli assasin creed black flag. Tematyka cudowna, fabuła w miarę okej, ogrywanie tego na 4k telewizorze ciężkie. Mimo klatkowania, pikselizacji, to moim zdaniem najlepsza z ogrywanych przeze mnie części

@wieesieek: to dobrze pasuje bo wlasnie za czasow ps3/x360 gry ubisoftu byly swietne. potem sie popsuli.