Wpis z mikrobloga

@Milanello
Smart delivery to tylko czysty marketing.

Oj gdyby mi ktoś płacił za każdym razem gdy przed premierą konsol słyszałem ten tekst to może nawet bym uzbierał na premierową grę na ps5 i jeszcze na płatny 10$ update by zostało.
@rowerek404 nie wszystkie też są darmowe a pamiętam komentarze, że co z tego że Xbox ma Smart delivery jak na ps5 są darmowe updejty. No to Sony zapomniało wspomnieć, że w ich własnych grach to nie bardzo.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Milanello nikogo to nie obchodzi poza napinaczami z xboxa

@dziomson:

XDDDDDDDDDDDDD

Dla osób decydujących się na nową konsolę może mieć znaczenie. Niektórzy mogą stracić chęć gry na PS5 skoro czasem nie da się przenieść save'ów, a większości przypadków trzeba kombinować. Tymczasem na Xbox'ie po prostu odpalasz ulepszoną gierkę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dziomson: No, a ps oferuje az #!$%@?... jedna? Raczet tylko, tamte dwie nie są dla wszystkich, a większość wręcz się od nich odbije.

@dziomson: Switch? Miliony sprzedanych, 2-3 gry warte uwagi.
@Qontrol: no #!$%@?, jak tak bagatelizujesz to po #!$%@? ktokolwiek ma kupować nowe konsole jak wystarczy np. fortnite w którego wszyscy grają albo komórka do grania w among us.

a te głupote ze switchem to nawet szkoda komentować bo taki xenoblade albo fire emblem to są gry na 200h nie mówiąc już o reszcie exów. Zresztą Nintendo ma całkiem inne podejście do gier niż reszta wydawców
@dziomson: Mówię o wszystkich grach dostępnych na konsole Xbox Series S/X. Granie przez chmurę jest dla mnie nie do przyjęcia, więc nie biorę go pod uwagę, a nawet jakby działało to dokłądnie tak, jak na konsoli w domu to nadal mówienie "nie ma gier na xboksa" nie jest prawdą. Nie było gier na Virtual Boya, albo 32x, zgodzisz się?