Wpis z mikrobloga

Co za głupie p0lki w tych sklepach pracujo, różowe są znacznie głupsze od niebieskich i to udowodnione naukowo. Głupia p0lka mi nabiła mleko x10 zamiast x12 świnia i rabat nie wszeł, oscamowała mnie na 7 ziko zara tam lece z tym paragonem i ją zaczne yebać od najgorszych niemot przy klientach i kierowniku, specjalnie to zrobiła bo widziała że przegryw. Totalnie małpia robota, wystarczy przesuwac produkty po czytniku a dla p0lka to i tak za dużo, no wkuhwiłem sie teraz.

Jak typ mi kasował zakupy to nigdy nie było takich problemów tylko p0lka nie umi liczyć do 12 ...

#przegryw
  • 14
@nekoenjoyer: tak sobie przytrollowałem amebiaka który pisze ze 7 ziko to nic a jak bym wszedł do tej biedry i wziął piwko za 7 ziko i nie zapłacił to rozumiem że by mnie puścili? przeciż to nic, ale ty jesteś amebą bez kitu pewnie cie matka utrzymuje także uspokój dupe bo do niej zadzwonie i ci internet odetnie.
@nekoenjoyer: XDDD widac jakie nic, liczy sie fakt wyebanego wałka a nie jakieś zasrane 7 ziko ale masz za daleko do łba żeby to ogarnąć, jak yebną tak 1000 klientów to mają 7k jak 10 000 to mają 70k ale nie oczekuje że potrafisz do tylu liczyć bo takie kwoty widzisz co najwyżej w reklamach providenta p0laku biedaku XD