Wpis z mikrobloga

Obejrzeć prawie 700 odcinków czy olać??


@mateo9311: no to są spoko seriale pod warunkiem, że się je oglądało, kiedy wychodziły. nadrabianie teraz tego jest nie warte, bo znajdziesz setki lepszych pomysłów na spędzenie czasu
@mateo9311: Bardzo poziom spada, masa absurdów, słaba gra aktorska, obejrzałem 3 sezony Arrow i 2 Flasha i serio dalej się nie dało tego oglądać, bzdury robione byle jak.

Bardzo lubię seriela o superbohaterach i jest masa dużo lepszych:
- Legion
- Preacher
- Watchmen
- Marvels Agents of SHIELD
- Loki
- WandaVision
- Boys
- Umbrella Academy
- The Tick
- Misfits

Wszystkie powyższe biją na głowę Arrow, Flash i
@mateo9311 Raz włączyłem sobie pierwszy odcinek Supergirl. Słaba gra aktorska, drętwe dualogi, idiotyczny scenariusz. Nie polecam.
@weshu Preacher to nie serial superbohaterski. Komiks równierz nie.
@mateo9311 powiem tak. Supergirl odpuscic. Arrow dobry 3-4 pierwsze sezony. To samo flash. Black lighting ani glowy nie zawracaj. Dc legends to głównie smiech. Warte od 2-3 sezony jak pojawia sie Constantine bo aktor ciagnie serial ku górze. Ogladalem do 2018 roku. Przerwałem nie dawałem rady z żenady. Ale polecam superman and lois. Najlepszy serial cw w tym momencie
@mateo9311 Wiem. Przecierz napisałem, że komiks Preacher równierz nie jest superbohaterski. Temat dotyczy seriali superbohaterskich dlatego wytknąłem tą nieścisłość. Swoją drogą polecam ten komiks.